Vranësia tani mbështet mënyrën e errët

Modaliteti i errët me re

Aplikacioni u azhurnua disa orë më parë dhe tani për të gjithë përdoruesit e iOS 13 ka ardhur modaliteti i errët. Në të vërtetë ky është një nga ato përmirësime që priten nga shumë përdorues të Me re, aplikacion për të luajtur podcast. Tani së bashku me disa përmirësime në sistem dhe disa rregullime të defekteve në kod, ne gjejmë këtë risi.

Jemi në versionin 2019.10 që përkon me vitin dhe muajin në të cilin jemi, fakt kurioz. Nga ana tjetër, nuk ka shumë më tepër se kaq, ardhja e modalitetit të errët për një aplikacion që shumë përdorues e përdorin për të luajtur podcast-et tona të preferuara. 

Vranësira e errët

Për zbatimin e kësaj mënyre të errët në aplikacion, mund të themi pak gjë tjetër që nuk e shihni në kapje dhe është zbatuar shumë mirë. Gjithashtu nga cilësimet mund të zgjedhim midis temave të ndryshme: Të Lehta, të Errëta, të Zeza dhe pastaj modalitetet e errëta me Errësirën dhe të Zezën, këto dy të fundit, njëra është e zezë dhe tjetra është më gri. Anshtë një kërkesë thelbësore të jesh në iOS 13 ose më i lartë për të qenë në gjendje të instalosh këtë modalitet të errët në Vranësira.

Dhe meqë po flasim për podcast mos harroni se ju mund të ndiqni drejtpërdrejt tonën drejtpërdrejt nga e marta natën nga kanali ynë në YouTube ose prisni pak më shumë derisa të jetë në dispozicion audio podcast përmes iTunes dhe klienti juaj i podcastit siç është Ovecast si zakonisht. Dhe për ata që duan të komentojnë diçka nga rrjetet sociale, ata gjithashtu mund ta bëjnë këtë drejtpërdrejt duke përdorur hashtag #podcastapple në Twitter ose nga kanali ynë në Telegram. Mos harroni se Vranësira është plotësisht falas (megjithëse mund të kontribuoni diçka) dhe mund ta shkarkoni nga lidhja më poshtë.

Me re (Lidhja e AppStore)
i mbuluar me refalas

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.