Fillon makina reklamuese e Apple, iPhone X në tabela të mëdha

Kjo është diçka që zakonisht ndodh disa ditë para një lançimi të njoftuar në Apple dhe është se disa qytete si Toronto, New York, London, Tokyo dhe shumë të tjerë ata po shohin sesi reklamimi i iPhone X i pritur fillon të zbukurojë rrugët.

Çdo vend ku kalojnë shumë njerëz është mirë të vendosni një reklamë dhe "Apple e ka një mjeshtër të kësaj" kështu që shenjat e mëdha me iPhone X të ri nuk kanë vonuar të vijnë dhe tashmë janë pjesë e rrugët, fasadat e ndërtesave dhe linjat e metrosë. 

Tani për tani në Spanjë nuk kemi ndonjë lajm apo fotografi të fillimit të këtij reklamimi që do të rritet në të gjithë botën me kalimin e ditëve, por ne nuk presim që ata të marrin shumë kohë për të filluar të tregojnë atë që mund të shohim në këtë galeria e imazheve që përdoruesit paraqesin në mediumin MacRumors:

Ajo që nuk dyshojmë është se angazhimi i Apple në këtë rast për modelin e ri iPhone X është total, dhe shitjet pritet të jenë një sukses i vërtetë për këtë model të XNUMX vjetorit. Nga ana tjetër, do të jetë e nevojshme të shihet sasia e iPhone X për të cilën ata kanë arritur të prodhojnë nisë këtë idevice të re në mbarë botën më 3 nëntor, veçanërisht kur të gjitha thashethemet theksuan se fillimet e prodhimit masiv do të fillojnë në ditët e ardhshme këtë muaj të tetorit. Sido që të jetë, gjëja e rëndësishme në këtë kuptim është që makineria e Apple për sa i përket reklamave është tashmë një realitet, i cili është një simptomë e qartë se ne jemi afër që të jemi në gjendje të paktën të përpiqemi të blejmë këtë iPhone X të ri.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   altergjik dijo

    Mungesa e aksioneve tha kinezët se, vezët e mia nuk kanë stok, po, kushdo që del për të kërkuar X për të mbrojtur veten mirë