Rezervimi i AirTags dhe iPhone 12 vjollcë. Dyqani online i mbyllur

Dyqanet Apple po përgatiten për mbërritjen e rezervimeve të AirTags të reja dhe ngjyrës së re për iPhone 12, vjollcë. Në këtë kuptim kompania Cupertino sapo ka mbyllur të gjitha dyqanet në internet dhe përgatitet për shitje.

Importantshtë e rëndësishme të theksohet se ardhja e produkteve të tjera do të stivoset, domethënë nuk do të jetë e mundur të rezervoni gjithçka nga sot. Rasti i iMac për shembull është i tillë, Mund të filloni të prenotoni nga 30 prilli i ardhshëm.

Dhe çështja është që koha kalon shumë shpejt dhe ne tashmë kemi fillimin e rezervave këtu. Të martën e kaluar produktet e reja u prezantuan dhe sot të premten disa prej tyre mund të rezervohen, për shembull AirTags individualisht ose në një paketë prej katër pajisjet dhe iPhone 12 i ri në ngjyrë vjollcë.

Dërgesat e para do të bëhen në 30 Prill në rastin e të dy pajisjeve por ato me siguri do të vonohen me kalimin e orëve dhe me rritjen e kërkesës. Prandaj ju rekomandojmë që nëse jeni të interesuar të bëni blerjen e AirTags ose një iPhone 12 në ngjyrë vjollcë, mos e vononi shumë rezervimin.

Dukej se nuk do të mbërrinte kurrë dhe më në fund ne tashmë kemi në dispozicion AirTags, një produkt që ka qenë ndër thashethemet për një kohë të gjatë që më në fund Apple prezantoi në një ngjarje online nga Apple Park më 20 Prill.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.