Rezistenca dhe kamerat e iPhone 11 Pro janë protagonistë të njoftimeve të reja të Apple

IPhone 11 Pro dhe 11 Pro Max janë protagonistët në javët e fundit. Jo vetëm për tiparet spektakolare por edhe për rezultatet që ofron. Përshtypjet e para janë të mira, por përdoruesit që kanë marrë një të tillë në rezervimin e terminaleve do të mund ta shijojnë atë në ditët në vijim. Sidoqoftë, Apple vazhdon me promovimin e tij të ri iPhone 11 Pro duke nxjerrë në pah përparësitë e tij më të mëdha. Dy njoftimet e reja për Big Apple përqendrohen në sistemi kompleks i kamerës dhe në rezistencë në rast të ndonjë ngjarje të paparashikuar si ujë, goditje ose pluhur.

Apple vazhdon me promovimin e iPhone 11 Pro

Prezantimi i sistemit të përparuar të kamerës së trefishtë me të gjitha kamerat e reja Ultra Wide, Wide dhe Telephoto. Bëni foto me dritë të ulët si kurrë më parë me modalitetin e ri të natës.

Mos harroni se iPhone 11 Pro ka tre kamera: një lente telefoto, një lente këndore dhe një lente me kënd të gjerë. Me këto tre objektiva ne mund të marrim rezultate të ndryshme, korniza specifike të ndryshme për secilën situatë në të cilën përballemi. Pasja e këtyre mundësive e bën pajisjen i gjithanshëm, i fuqishëm dhe efikas në çdo situatë. Gjithashtu e theksuar në reklamë është dhe e juaja modaliteti i erret Me të cilat ne mund të marrim rezultate të mahnitshme në kushte shumë të ulta të dritës, si në shembullin me qenin në reklamën që keni pak më lart.

Në reklamën tjetër mund të shihni rezistencë e madhe para goditjeve, ujit dhe situatave të tjera. Apple dëshiron të nxjerrë në pah certifikatën IP68 me të cilën meritohet se mund të zhytet deri në 4 metra i thellë deri në 30 minuta. Sidoqoftë, në njoftim mund të shohim se një tortë përplaset me lodrat terminale me shpejtësi të lartë dhe asgjë nuk i ndodh iPhone 11 Pro. Apple vazhdon me promovimin e terminalit të saj të ri duke nxjerrë në pah risitë kryesore përmes reklamave të vogla, cila do të jetë tjetra?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   paquito dijo

    Ok, por nuk ka 5G, do të duhet të presim për modelin tjetër.