Rilindni WWDC 2018 dhe kontrolloni lajmet në faqen e internetit të Apple

Përdoruesit që janë në dijeni të i ri Ne në Apple përpiqemi të mos humbasim kryesore. Me këtë rast, prezantimi inaugurues i WWDC 2018 u zhvillua të hënën e kaluar. Disa njerëz për shkak të përputhshmërisë me kohë ose problemeve të ndryshme ata nuk mund ta jetonin momentin live.

Si në të gjitha fjalët kryesore, Apple i vë në dispozicion të përdoruesve videoja e vonuar si në kanalin e saj në YouTube ashtu edhe në faqen e saj zyrtare. Nëse dëshironi të rijetoni ose shihni për herë të parë kryefjala e WWDC 2018, thjesht duhet të hyni në faqen zyrtare të mollës së madhe dhe rastësisht rishikoni të gjithë përmbajtjen dhe lajmet prej saj

Përmbajtje cilësore nga WWDC 2018 në faqen e internetit të Apple

Për disa orë ngjarja hapëse e WWDC 2018 faqen zyrtare të internetit nga Apple. Në seksionin "Ngjarjet e Apple" ju nuk mund të shihni vetëm fjalën kryesore të së hënës së kaluar, por edhe çdo ngjarje tjetër të veçantë në mollën e madhe. Për ata prej jush që janë ende pak të humbur, këto ishin lajmet që u prezantuan në lidhje me softuerin:

Përveç kësaj, ju gjithashtu mund të përdorni të gjithë informacionin e plotë për këto sisteme të reja operative nga interneti. Ajo është e ndarë në katër risitë e mëdha që u prezantuan dhe brenda secilës, imazhe dhe animacione me ngjyra të plota për të parë se si funksionojnë lajmet. E papërshtatshme? Që faqja në internet spanjolle nuk është azhurnuar ende dhe e gjithë përmbajtja e WWDC 2018 është vetëm në versionin amerikan me përmbajtje në anglisht. Por nëse nuk flisni anglisht, mos u shqetësoni sepse është një fjalor themelor, por ju mund ta përktheni internetin me një përkthyes në internet.

Ju gjithashtu mund të kontrolloni Apple Youtube channel për të konsultuar videot që ata vendosin si në fillim ashtu edhe në fund të WWDC 2018 duke lavdëruar roli i zhvilluesit në komunitet.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.