Thashethemet për Apple Watch Series 8 me dizajn të sheshtë rikthehen

Seria Apple Watch 8

Apple Watch është bërë një thelbësore për shumë përdorues dhe pritshmëritë rreth gjeneratave të reja janë shumë të larta. Vitin e kaluar, një sasi e madhe tymi u krijua rreth dizajnit të ri që do të kishte Apple Watch Series 7. Ishte parashikuar që skajet e rrumbullakosura të braktiseshin në favor të një dizajni më drejtkëndor dhe të sheshtë. Në fund nuk pati fat dhe pati vazhdimësi. Megjithatë, thashethemet për një dizajn më të sheshtë tingëllojnë përsëri rreth Apple Watch Series 8 dhe ka të ngjarë që një vit më vonë, Apple të bëjë hapin për mirë.

Dizajni i sheshtë rezonon rreth Apple Watch Series 8

Ju nuk jeni duke ëndërruar, por duket si një déjà vu Në të gjitha rregullat. Ne rijetojmë të njëjtën gjë që ndodhi vitin e kaluar, por me një rrugë të gjatë për të bërë. Gjithçka filloi me informacionin e informatorit të njohur Jon Prosser rreth dizajnit të ri të mundshëm të Apple Watch Series 7. Në fakt, ai mori planet CAD të dizajnit të supozuar dhe zhvilloi një sërë konceptesh, me një fushatë të madhe mediatike, në i cili një dizajn i ri drejtkëndor dhe i sheshtë duke braktisur kthesat e të gjitha gjeneratave të Apple Watch deri më sot. Megjithatë, Dizajni përfundimtar i Serisë 7 as nuk i ngjante koncepteve dhe as nuk i eliminoi skajet e rrumbullakosura.

Tani është radha e Seria Apple Watch 8 e cila do të shohë dritën në muajt e ardhshëm. Thashethemet tregojnë për tre produkte të reja në këtë prezantim. Nga njëra anë, Apple Watch Series 8. Nga ana tjetër, gjenerata e dytë e SE. Dhe, së fundi, një botim i ri i quajtur botimi eksplorues, me materiale më të forta që synojnë sportet e rrezikshme dhe situatat ekstreme.

Seria Apple Watch 7 dhe dizajni i saj i ri i sheshtë

Artikulli i lidhur:
Rriten thashethemet për përmirësimet e zbulimit të gjumit të Apple Watch Series 8

Perdoruesi ShrimpApplePro i njohur në Twitter për rrjedhjet e tij të iPhone 14 Pro, ndër të tjera, e ka siguruar këtë paneli i Apple Watch Series 8 do të bëhej drejtkëndor. Ai gjithashtu siguron se nuk ka informacione për pjesën tjetër të dizajnit apo kutisë si të tillë, kështu që nuk dimë asgjë tjetër. Por ajo që është e sigurt është se një kristal drejtkëndor duhet të përfshihet në një kuti drejtkëndëshe. Kjo mund të ringjallet koncepti i sheshtë, drejtkëndor i Apple Watch e cila filloi, siç kemi thënë, Jon Prosser një vit më parë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.