Beats Solo3 Wireless i ri na ofron 40 orë autonomi

rrahje-solo3-wireless

Gjatë fjalës kryesore të shtatorit, në të cilin Apple prezantoi modelet e reja të iPhone 7, kompania njoftoi gjithashtu fillimin e një marke të re të kufjeve, nën të cilat ekzistojnë dy modele, të dy menaxhohen nga i njëjti çip që mund të gjejmë në ato që priten shumë AirPods: Kufje me valë Solo3 Wireless dhe BeatsX. Ndërsa ne presim për ardhjen e AirPods në treg, në këtë moment sipas disa thashethemeve planifikuar për në fund të muajit tjetër, Kompania me qendër në Cupertino ka nisur makineritë për të njoftuar këto modele të reja dhe për të cilat ka përdorur Karlie Kloss, Young MA, Brunas Schmitz dhe Justine Skye. Kjo reklamë na tregon Beats Solo3 Wireless, një model i menaxhuar nga çipi W1 me kontrolle prekëse dhe që ofron një diapazon deri në 40 orë.

Falë këtij çipi të ri, W1, ne nuk duhet të konfigurojmë asgjë praktikisht në iPhone-in tonë, ne thjesht duhet t'i afrojmë ato me pajisjen për t'u çiftuar automatikisht, çiftimi që sinkronizohet përmes iCloud në çdo pajisje të përputhshme me këto kufje, të tilla si Apple Watch, iPad ose Mac. Përveç kësaj, me vetëm pesë minuta karikim, Solo3 Wireless janë në gjendje të na ofrojnë deri në 3 orë rishikim të pandërprerë.

Solo3 Wireless gjithashtu integron një mikrofon me të cilin ne mund të bëjmë thirrje dhe përsëri falë çipit W1, gjithashtu me disa prekje të thjeshta ne mund të luajmë muzikë, të rregullojmë tingullin e thirrjeve dhe muzikën që luhet, thirrni Siri... Beats Solo3 Wireless ka një çmim prej 299,95 euro në Apple Store online, me disponueshmëri të menjëhershme në të gjitha ngjyrat, përveç Produktit të Kuq, i cili nuk është ende i disponueshëm.

Solo3 Wireless janë në dispozicion në: E kuqe agrum (e kuqe e produktit), e zezë saten, e bardhë saten, argjend, ar, rozë e artë, e zezë dhe vjollcë. Beats Solo3 Wireless kanë një peshë prej 215 gram, një peshë disi e tepruar për përdoruesit që nuk janë mësuar me këtë lloj kufjesh.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.