New Powerbeats 4 shfaqet në raftet e Walmart përpara nisjes

Rrahjet e energjisë 4

Kemi folur për disa javë për gjeneratën e re të Powerbeats që Apple do të planifikojë të nxjerrë në shitje në javët e ardhshme pas ekzistenca e tij do të rrjedhë në kodin e betave më të fundit të iOS 13, pasi kanë marrë çertifikimin FCC dhe kanë dalë të gjitha specifikimet e tij.

Kjo për momentin ato nuk janë prezantuar zyrtarisht, nuk është arsye e mjaftueshme për departamentet e dyqaneve Wallmart në Shtetet e Bashkuara, i keni ato tashmë në shitje siç ka qenë në gjendje të verifikojë përdoruesi Eddie wap, i cili ka pasur mundësinë t'i bëjë një fotografi të tyre.

Eddie pretendon se Powerbeats 4 i ri janë në dispozicion në Rochester Walmart në New York. Siç mund ta shohim në imazhin e sipërm, Ato janë në dispozicion në tre ngjyrat e përfolura: e zezë, e bardhë dhe e kuqe. Përveç kësaj, kutia na tregon të njëjtin dizajn që gjithashtu ishte rrjedhur dhe përfshin legjendën 15 orë autonomi, e cila gjithashtu përputhet me specifikimet që janë përfolur se mund të ketë ky model.

Por ajo që bie më shumë në sy është çmimi i saj: 149 dollarë. Nëse marrim parasysh se Powerbeats 3 kanë një çmim zyrtar prej 199 $, kjo do të thotë supozon një ulje prej 50 dollarësh në çmimin e saj zyrtar, megjithëse është e mundur t'i gjesh ato për më pak se 100 dollarë.

Kjo gjeneratë e re e Powerbeats do të jetë menaxhohet nga çipi H1 nga Apple, i cili do t'ju lejojë të përdorni Siri përmes komandës "Hey Siri", dhe do të na ofrojë të njëjtat karakteristika që aktualisht i gjejmë si në AirPods ashtu edhe në AirPods Pro.

Ne nuk e dimë pse ato janë tashmë në dispozicion në Walmart para se të prezantohen zyrtarisht, por ndoshta është për shkak të një gabimi të një punonjësi, kështu që nuk do të vonojë shumë për t’i hequr ato nga raftet e kësaj qendre tregtare.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.