Beats Launcches Glow-in-the-Dark Ambrush Powerbeats

Powerbeats Ambrush

Beats nis nesër një variant të kufjeve të saj të njohura sportive Powerbeats. Janë Powerbeats Ambrush, jeshile fluoreshente, e dukshme në errësirë.

Nëse ju pëlqen të vraponi natën, pa dyshim me këto kufje do të të shohin nga larg. Dhe gjithashtu do të shmangni humbjen e tyre në errësirë. problemi i vetëm është që nëse i blini tani, nuk do të jeni në gjendje t'i vishni derisa qeveria të heqë bllokimin e natës. Gjynah

Powerbeats të famshëm sapo kanë marrë një prekje të gjelbër fluoreshente në versionin e tyre të ri Powerbeats Ambrush, me veçantinë që Ata shkëlqejnë në errësirë.

Ky variant i ri është hartuar në bashkëpunim me markën e stilit të jetës PRITË, duke e bërë këtë lançim bashkëpunimin e parë zyrtar midis markës së dizajnit në fjalë dhe Beats.

Për sa i përket karakteristikave teknike dhe funksionalitetit, këto Ato janë të njëjtat Powerbeats që tashmë ekzistonin më parë. Apple i lançoi ato në mars të këtij viti, ashtu si tashmë kemi komentuar përsëri në ditë, dhe tani ata sapo kanë marrë stilin e tyre të parë.

Ato shfaqin një dizajn pa tel me një kabllo që lidh kufjet me secilin vesh. Përfshin çipin wireless Apple H1 montuar në gjeneratën e dytë AirPods dhe AirPods Pro, i pajtueshëm me funksionin "Hey Siri" dhe mbështetjen për funksionet e reja automatike të ndërrimit të pajisjeve që janë prezantuar kohët e fundit në iOS 14 dhe macOS 11 Big Sur.

Padyshim që karakteristika e re e ngjyrës jeshile fluoreshente i bën ato i përshtatshëm për sport gjatë natës. Tani mund të ecni, të vraponi ose të biçikletoni dhe do të shiheni në errësirë. Ju gjithashtu mund t’i lokalizoni shpejt brenda çantës suaj ose çantës sportive nëse nuk keni shumë dritë.

Ato do të jenë në dispozicion në faqen e internetit të Apple Store nga neser, me një çmim prej 199,95 Euro. Çfarë u tha. Ju do të jeni në gjendje t'i vishni ato, kur të mbarojë mbyllja e natës nga e cila aktualisht vuajmë për shkak të pandemisë së lumtur.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.