Beats nga Dr. Dre Powerbeats Pro me 90 euro zbritje

Kufjet e njohura Rrahje nga Dr. Dre, Powerbeats Pro janë në dispozicion me një çmim vërtet të ulët tani në faqen e njohur të tregtisë në internet Amazon. Këto kufje që janë nga firma Beats dhe që janë nën ombrellën e Apple, tani për tani janë me çmimin më të ulët. Në këtë rast mund t’i blini për 159 euro, e cila përfaqëson një kursim prej 91 euro. 

Me të vërtetë këto kufje ata kurrë nuk kishin qenë me këtë çmim kështu që mund të themi se tani është koha për ta blerë nëse jeni të interesuar. Logjikisht oferta brenda Dita e Amazon Prime e cila është aktive deri sot në mesnatë.

Disa nga specifikimet kryesore nga këto Beats Powerbeats Pro:

 • Kufje plotësisht me valë për anulimin aktiv të zhurmës (ANC) me performancë të lartë
 • Deri në 9 orë tingull i pandërprerë (më shumë se 24 orë me kutinë e karikimit)
 • Grepa mbajtës të rregullueshëm dhe të sigurt: qëndrueshmëri dhe komoditet pa shtuar peshë
 • Kabëllimi i rrufesë në USB-A
 • Dizajn i përforcuar, rezistent ndaj djersës dhe ujit në stërvitjet më të vështira. Vlerësimi IPX4
 • Volumet dhe kontrollet e pista në të dy kufjet, funksionet e kontrollit të zërit dhe funksioni automatik i luajtjes dhe pauzës

Mos hezitoni nëse po prisnit një ofertë për këto kufje pasi ka mbetur pak kohë dhe siç themi në fillim të artikullit ne kurrë nuk e kemi pasur këtë çmim më parë në Powerbeats Pro. Këto kufje bëjnë shtoni çipin H1 të Apple, Pra, jo këto Powerbeats Pro do të kemi një lidhje wireless më të shpejtë dhe më të qëndrueshme midis pajisjeve Apple.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.