Rripa Monowear dhe Këllëf për Apple Watch

Kur bëhet fjalë për të bërë pajisje shtesë për Apple Watch, ju mund të zgjidhni të imitoni Apple ose krijoni produktet tona cilësore, gjë që e bën monowear. Ne testuam dy rripa më interesantë të saj për Apple Watch, si dhe një kuti udhëtimi për t'i ruajtur ato që gjithashtu vepron si karikues.

Najloni Active Vibe

Isshtë një nga rripat më të spikatur në koleksionin monowear. Bërë me pëlhurë najloni, shumë rezistente, dhe e tipit "lak" që e lejon atë të përshtatet në mënyrë të përsosur në dore, Ky rrip sportiv gjithashtu zgjedh mbylljen e tipit velcro, që do të thotë se me një madhësi të vetme të rripit përshtatet për çdo dore, pa nevojën e mjeteve për ta rregulluar atë.

Në dispozicion në ngjyra të ndryshme, modeli që provuam është fundi «Pebble» me skajet në jeshile fluoreshente, ishte modeli që personalisht më pëlqeu më shumë kur pashë katalogun e markës. Grepat e rripave mund të ndryshojnë në varësi të ngjyrës së Apple Watch (e zezë, alumini, ari dhe çeliku i lëmuar), i cili është një detaj që shumë pak prodhues e marrin parasysh dhe që jam i kënaqur që monowear e konsideron kur vendosni porosinë tuaj. Si prekje e fundit, përfundimi i rripit me një copë që ndryshon ngjyrën me temperaturën ose ekspozimin në diell është një prekje kurioze. Isshtë një rrip i gjithë terrenit për shkak të rezistencës që ofron dhe sepse nuk ka rëndësi që ta lagni, do të mbetet i paprekur për një kohë të gjatë. Çmimi i tij është 32 dollarë me transportin në të gjithë botën (lidhje).

Pëlhura urbane

Ky model i ri zgjedh një dizajn më elegant duke ruajtur prekjen sportive, duke kombinuar lëkurë origjinale me cilësi të lartë me pëlhurën e kanavacës për pjesën e jashtme. Ky përfundim i ngjashëm me xhins është perfekt për veshjet e përditshme, veçanërisht tani që po afron vera. Përshtatja e tij e shpejtë sigurohet nga një kopsë e kryesuar me logon monowear në një copë lëkure, duke mbledhur një rrip ndryshe nga ajo që shihni zakonisht për Apple Watch, diçka që vlerësohet gjithmonë në këto kohë kur shumica janë të kufizuara në kopjimin e pjesës tjetër.

Jashtëzakonisht i rehatshëm, i mrekullueshëm në masën e duhur dhe i disponueshëm me ngjyra të ndryshme (blu, të kuqe dhe gri), modeli «xhins» është ajo që mund të shihni në imazhe. Përfundimet e tij janë të një cilësie të lartë, dhe si modeli i mëparshëm, grepat për Apple Watch mund të zgjidhen në përfundimet e ndryshme që kemi në dispozicion për orën Apple (e zezë, e artë, alumini dhe çeliku i lëmuar). Çmimi i tij është 38 dollarë me transportin në të gjithë botën (lidhje)

Monokest

Kur grumbulloni rripa të shumtë për Apple Watch tuaj, diçka që ndodh pak pasi e keni blerë, e kuptoni që pak kanë rënë në idenë për të bërë një rast për të ruajtur të gjitha ato rripa që ju nuk dini ku t'i vendosni. Epo, monowear ka shkuar edhe më tej, dhe jo vetëm që ju lejon të ruani katër rripa (njëri prej tyre të vendosur në orë) por gjithashtu bëhet një shoqërues i shkëlqyeshëm i udhëtimit duke qenë në gjendje të bashkëngjitni diskun origjinal të karikimit të Apple Watch për ta ngarkuar atë brenda nga vetë çështja. Sa keq që nuk ka një bateri të integruar.

Me madhësinë e një çantë të vogël, kjo Monochest është plotësuesi perfekt për të mbajtur Apple Watch dhe rripat tuaj të preferuar në valixhe, duke ditur gjithashtu që ato do të mbrohen në mënyrë të përkryer. Dy kapakët magnetikë e mbajnë kutinë të mbyllur duke parandaluar daljen e përmbajtjes, dhe hapësirat kushtuar rripave kanë grepat e tyre për t'i mbajtur ato. Dy rripa dy copë, një në një copë dhe rripin që Apple Watch ka vetë, kjo është ajo që ju mund të mbani në rastin Monochest, përveç kabllos së karikimit të orës së ankoruar në vendin e saj përkatës. Në dispozicion në ngjyra të ndryshme, është me çmim 50 dollarë në faqen zyrtare të monowear (lidhje).

Mendimi i redaktorit

Kanavacë Urbane dhe Najlon Active Vibe Ata na ofrojnë një dizajn tjetër nga rripat e zakonshëm të Apple, me materiale cilësore dhe përfundime vërtet të mira. Me qëllime të ndryshme, por të rekomanduara në mënyrë të barabartë, këto janë rripa me një vlerë shumë të mirë për para dhe që do t'ju zgjasin shumë.

Rasti Monokest Accessshtë aksesori perfekt për të shkuar në një udhëtim me Apple Watch tuaj dhe disa rripa që ju lejojnë të ndryshoni modelin sipas rastit. Mundësia e përdorimit si një stacion karikimi (duke shtuar kabllon zyrtare të karikimit dhe një karikues USB) është një shtesë shtesë që kompleton një pajisje shtesë të jashtëzakonshme.

Të gjitha këto produkte mund të blihen në faqja zyrtare monowear, me dërgesa në të gjithë botën.

Veshje mono
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
 • 80%

 • Veshje mono
 • Rishikimi i:
 • Postuar ne:
 • Modifikimi i fundit:
 • Dizajn
  Redaktori: 90%
 • materiale
  Redaktori: 90%
 • Përfundon
  Redaktori: 90%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 90%

rekuizitë

 • Cilësia e materialeve dhe përfundimet
 • Dizajn origjinal
 • Në dispozicion në ngjyra të ndryshme

Contras

 • Monochest mund të përfshijë një bateri të integruar

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.