Rripa najloni për Apple Watch nën 20 €

Najlon-6

Kushdo që zotëron një Apple Watch do ta ketë kuptuar tashmë se hapet një botë fantastike dhe e varur: rripat për orën tuaj. Shumëllojshmëria e madhe e materialeve, ngjyrave, dizenjove dhe çmimeve që kemi në dispozicion në Apple Store tejkalohet vetëm nga larmia që kemi në dyqane të tjera si Amazon, ku nganjëherë mund të gjejmë alternativa të shkëlqyera ndaj rripave origjinalë që mbajnë një cilësi -ratio. çmim më i ngushtë se Apple. Pas shumë kërkimesh kam gjetur disa rripa që duken pothuajse identikë me rripat origjinal të thurur nga najloni Apple dhe kanë një çmim shumë më tërheqës: 19,99 €. Në rast se jeni të interesuar, këtu janë lidhjet Amazon Spanjë me kostot e transportit falas.

Rripat janë të markës MIMO, dhe megjithëse nuk kanë Amazon Premium, transporti i tyre është falas. Sigurisht, ata vijnë nga Kina kështu që mund të duhen dy javë për të arritur pasi të bëni porosinë tuaj. Përkundër asaj që ofrojnë markat e tjera, këto rripa imitojnë në mënyrë të përsosur ato të Apple, duke qenë se lidhja me orën është e njëjtë me ato origjinale, jo si të tjerët që kanë goditjen tipike metalike të modeleve të tjera. Në dispozicion në të dy madhësitë e Apple Watch dhe në të gjitha ngjyrat origjinale të bandës, ju mund të zgjidhni një palë grupe për koleksionin tuaj dhe do të kurseni para mbi origjinalin.

Për momentin unë tashmë kam porositur atë që shihni në imazh për koleksionin tim, në blu. Unë do t'ju tregoj përshtypjet e mia kur të kthehem në shtëpi dhe do ta azhurnoj artikullin me fotografi të vërteta të rripit, dhe unë do t'ju tregoj nëse i përmbushin afatet e dorëzimit. Për 19,99 € përfshirë transportin, është e vështirë të rezistosh duke provuar një rrip që doja të blija nga Apple për një kohë të gjatë, dhe tani do të më kushtojë një e treta e çmimit.

Update

Epo, ajo që u premtua është një borxh, dhe unë sapo mora rripin tim. Ndjenja është e mirë, shumë komode edhe pse herën e parë që e vendosni është shumë e ngurtë. Prekja është e mirë, ngjyra është siç e prisja në mungesë të mundësisë për ta kontrolluar atë me rripin origjinal, dhe unë jam mjaft i kënaqur me blerjen. Sigurisht, gërshetimi i najlonit ka një të metë të vogël për të cilën dyshoj shumë se ndodh në Apple origjinal. Por ajo që thashë, i lumtur me blerjen. Unë ju lë me një galeri me imazhe.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Alexander Luengo dijo

  Nuk i shoh lidhjet, ku janë ato?

  1.    Louis Padilla dijo

   Pikërisht poshtë imazhit të orës me rrip keni lidhjen dhe butonin për të blerë në Amazon

 2.   Shtyllë dijo

  Nuk i gjej dot lidhjet ...