Rripat e rinj për Apple Watch nga Nomad

Rripat e rinj Nomad

Ne jemi gati të hapim dhuratat që do të na lënë madhërinë e tyre Magët nga Lindja. Ndoshta një nga ato dhurata që merrni është Apple Watch i ri, një dhuratë e përsosur pavarësisht se si është jeta juaj. Dua të them, nëse jeni atlet, falë watchOS 9 do të keni një orë sportive që do të përmbushë pothuajse të gjitha pritjet tuaja. Nëse nuk bëni shumë sport, Apple Watch do t'ju ndihmojë të filloni me të, por mbi të gjitha do t'ju mbajë të lidhur dhe do t'ju ndihmojë në ditën tuaj të përditshme. Në fakt, ju mund ta përshtatni pamjen e saj me stilin tuaj të jetesës, falë rripave të rinj Nomad.

Një nga aspektet e mira të Apple Watch, e cila ka shumë, është aftësia për të ndryshuar pamjen e saj dhe për ta kthyer një orë sportive në një orë elegante për çdo rast, falë rripave të saj me dizajne dhe materiale të ndryshme. Megjithatë, një nga problemet e mëdha që kanë rripat origjinalë të kompanisë amerikane janë çmimet e tyre. Janë pak të larta. Gjithashtu, nëse duam një rrip alumini që i jep një prekje dallimi Apple Watch, ne do të çmime pothuajse ndaluese. Por për këtë kemi rripa nga kompani të tjera dhe një nga më të mirët, me një cilësi të lakmueshme, është i Nomad-it. 

Duke u mbështetur në suksesin e rripave të tij prej titani dhe çeliku inox, Nomad ka lançuar ato prej alumini. Të zbuluara në CES 2023, ato vijnë në një përfundim argjendi ose gri hapësinor për t'u përshtatur me modelet Apple Watch prej alumini të Apple. Versioni gri space ka një shtresë DLC për të parandaluar gërvishtjet dhe të dy versionet kanë një Mbyllje magnetike e lehtë për t'u përdorur me butona anësore për hapje.

Më të mirat janë çmimet. Duke patur parasysh që janë prej materiali premium, çmimet nuk mund të jenë shumë të ulëta, por krahasuar me ato të Apple, ata mbeten një ujdi. Për 199 dollarë ne mund t'i marrim ato. 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.