Rripat me ngjyra të filtruara për AirTags

Rripat e etiketave ajrore

Ka shumë thashetheme që treguan drejt nisjes së mundshme të AirTags për Kryesoren e sotme. Në këtë rast ngjarja «Pranvere e ngarkuar»Kjo do të fillojë së shpejti, do të ishte protagonisti i nisjes së tij.

Apple po lyp për këtë produkt dhe është se pritjet për lansimin e tij kanë qenë ndër thashethemet për shumë vite. AirTags që do të ishin një produkt i ngjashëm me Pllakën, por me disa funksione shtesë dhe ata mund të kenë momentin e tyre kryesor në prezantimin e sotëm 20 Prill.

Një rrjedhje e fundit tregon në fotografi një lloj rrip silikoni në të cilin mund të shtoni AirTags për t'i varur në një valixhe, çantë shpine, unazë çelësash, etj.. Prandaj duket se kjo pasdite do të ishte ajo e zgjedhur nga Apple për të prezantuar një herë për të gjitha këto pajisje.

Funksionaliteti i këtij produkti do të varet nga tiparet që Apple dëshiron t'u shtojë atyre, por mbi të gjitha për të pasur një produkt të plotë duhet të përshtatni çmimin e tij me tregun aktual për produkte të ngjashme. Dhe a është kjo një çmim i lartë i këtij aksesori mund ta bëjë atë një produkt me shitje të ulët. Ne jemi mjaft të ngazëllyer për të parë se çfarë Apple do të paraqesë këtë pasdite, ky lloj i gjurmuesve zyrtarë të Apple mund të jetë një nga produktet që do të lansohet sot.

Sigurisht që ne kemi qenë të përfolur për to për shumë vite dhe sot duket se mund të jetë dita, pasi komentuam në podcastin e javës së kaluar nëse kësaj here ato nuk paraqiten në ngjarjen e sotme ne tashmë do të dyshonim se ato do të nisë. A mendoni se do të kemi AirTags sot?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Mario lopez dijo

    Një gabim që unë identifikoj pa i pasur këto rripa në duar. Skema Unë shoh se operacioni do të ishte më mirë nëse vrima e sigurimit do të ishte e kundërt.