Rrjedhje të reja të Sonos Sub Mini, Subwoofer tjetër buxhetor i Sonos

Sonos është Apple e folësve, një markë e specializuar në altoparlantët e lidhur që gjithmonë është karakterizuar si një markë e respektuar për nga cilësia. Dizenjot janë shumë të kujdesshme dhe për këtë arsye gjithmonë kanë ngjan me pajisjet e djemve nga Cupertino. Pak ditë më parë lansuan gamën e re të altoparlantëve "ekonomikë", ndër të cilët spikat shiriti i ri i zërit dhe sot ai që mund të jetë i ri sapo ka dalë subwoofer sono lirë, Sonos Sub-Mini. Vazhdoni të lexoni ndërsa ne ju tregojmë të gjitha detajet e këtij lansimi të mundshëm.

Dhe është se në fund si Sonos ashtu edhe prodhuesit e tjerë të altoparlantëve, ndër ta Apple, kanë kuptuar se përdoruesit duan pajisje cilësore me çmime të përballueshme, dhe e vërteta është se ato shiten si "churros" dhe na mbetet vetëm të shohim se çfarë ndërsa Apple shet HomePod Mini, madje ata e kanë ndërprerë prodhimin origjinal HomePod. Të Sub mini mbërrin për të plotësuar shiritin e ri të zërit Ray. Nën origjinali kushton 849 euro, dhe më e keqja është se do të na duhet gjithmonë të kemi ndonjë altoparlant tjetër Sonos, duke kaluar barrierën prej 1000 eurosh për të kompletuar sistemin tonë zanor.

El Sonos Sub mini mbërrin për të ulur atë çmim të altoparlantëve të kombinuar dhe madje do të arrinte në një madhësi të reduktuar duke u përpjekur të sigurojë të gjithë fuqinë e Nën në një madhësi të vogël, ideale për dhoma me pak hapësirë. Ka kuptim, Sonos po bën mirë duke rinovuar pajisjet e tij duke përmirësuar çmimin dhe dimensionet e tij, tani mbetet vetëm për t'u parë nëse ai çmim është vërtet më i ulët dhe nëse mund të vendosim një sistem të përsosur zëri në shtëpitë tona me Sonos pa shkuar mbi 1000 euro. Dhe për ju, Çfarë mendoni për strategjinë që Sonos po merr me folësit e rinj? Jeni përdorues të Sonos apo preferoni prodhues më të lirë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.