Rrjedha e punës azhurnohet duke shtuar galerinë e shumëpritur të Rrjedhave të Punës

rrjedha e punës-iOS

Ne tashmë ju kemi thënë në disa raste për Rrjedha për iOS, një aplikacion me të cilin mundemi automatizoni funksione të pafundme brenda pajisjeve tona iOS. Krijimi i një GIF nga disa fotografi, programimi i një kujtese kur mbërrini në një sit, ose thjesht regjistrimi i konsumit të ujit që bëjmë në ditët tona janë disa nga mundësitë e mundshme menu që mund ta gjejmë në Workflow për iOS.

Sigurisht, kërkimi i rrjedhave të punës ose edhe krijimi i tyre vetë nuk ishte diçka e lehtë, na duhej të kërkonim në internet ose të ndërmerrnim sipërmarrje për të programuar një rrjedhë të re pune, deri më tani ... Rrjedha e punës sapo është azhurnuar duke përfshirë një galeri të rrjedhave të punës ...

Siç themi, Workflow për iOS sapo është azhurnuar duke shtuar ndër të tjera një galeri me një numër të madh të rrjedhave të punës të krijuara nga zhvilluesit e aplikacioneve dhe përdorues të ndryshëm të cilët kanë ndarë rrjedhat e tyre të punës. Deri tani është shumë më lehtë të jesh në gjendje kërkoni një rrjedhë pune që na ndihmon me zakonet tona shëndetësore, apo edhe me produktivitetin tonë të përditshëm ...

Këtu ju tregojmë regjistri i azhurnimit i versionit të ri të Workflow për iOS, versioni i ri 1.6:

 • Ndryshimet në dizajnin e ndërfaqes nga aplikacioni, disa shkëlqim dhe më shumë përkufizim u janë shtuar elementeve.
 • La skeda për të zgjedhur një rrjedhë pune tani na tregon më shumë informacionTani mund të shohim direkt në listë disa nga opsionet që rrjedha e punës në fjalë do të na ofrojë më vonë.
 • duke krijuar një rrjedhë pune mund të shtojmë pyetje që do të dalë kur importoni këtë rrjedhë pune në një pajisje tjetër, kështu që do të jetë më e lehtë për ne të ndajmë rrjedhat tona të punës. Këto pyetje do të ndihmojnë cilindo që shton rrjedhën e punës për të rregulluar konfigurimin bazuar në nevojat e tyre.
 • Zgjedhja në menuja tani mbështet zgjedhjen e variablave të ndryshëm.
 • Ka qene i përmirësuar el turne mësimi të aplikacionit, nëse nuk e shihni mund ta përsërisni duke hyrë në menunë e cilësimeve dhe më pas "Open Intro".
 • Dhe siç ka ndodhur në raste të tjera, ky version i ri i Workflow na sjell rregullime për të gjitha gabimet gjenden ne versionet e meparshme.

E dini, nëse jeni përdorues të Workflow mos hezitoni të azhurnoni këtë aplikacionNëse nuk e keni përdorur shumë për shkak të kompleksitetit të tij, tani mund ta shijoni aplikacionin pa probleme për shkak të kësaj galerie të re të rrjedhave të punës. Ata prej jush që nuk e kanë provuar kurrë Workflow provojeni, është një aplikacion që mund ta përdorni pa probleme në iPhone, iPad dhe në Apple Watch, kushton 2,99 € por ia vlen.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.