Ruani shiritat tuaj Apple Watch në këtë çantë Lululook

Pas kaq shumë vitesh përdorimi të Apple Watch, mbledhja e grupeve është tashmë e konsiderueshme dhe kjo do të thotë që ju duhet një vend për t'i ruajtur ato. Kjo çantë prej lëkure artificiale Lululook është ideale për kapacitetin, dizajnin dhe çmimin e saj.

Me ardhjen e Apple Watch, Apple hapi një treg të ri aksesorësh për orën e saj inteligjente në të cilën rripat zënë një vend kryesor. Për ata prej nesh që kanë një Apple Watch, një nga veset më të mëdha është blerja e rripave të rinj për raste të ndryshme: sportiv, prej lëkure, metalik, diskret, tërheqës vëmendjeje ... Dhe pas disa vitesh tashmë kemi grumbulluar një pjesë të mirë të rripave që duam të mbajmë gjithmonë gjatë udhëtimeve dhe pushimeve tona. Një nga problemet që sjell kjo është ruajtja dhe transporti i tij dhe këtu hyn në lojë kjo çantë praktike nga Lululook.

Designedshtë projektuar posaçërisht për Apple Watch, dhe brenda ka hapësirë ​​për disa rripa. Konkretisht, ajo ka gjashtë vrima, në secilën prej tyre mund të vendosim midis një dhe tre rripave, kështu që ne mund të mbajmë deri në një maksimum prej 18 rripash në këtë çantë. Ai gjithashtu ka një palë xhepa të brendshëm në të cilët mund të mbajmë karikuesin dhe kabllon e karikimit për Apps Watch, duke u bërë kështu aksesori perfekt për udhëtimet tona, sepse ne do të mbajmë gjithçka që na duhet për të shijuar Apple Watch.

Dizajni i çantës është elegant dhe diskret. E bërë prej lëkure sintetike, ka një zinxhir të rehatshëm për ta hapur, dhe gjithashtu një xhep të jashtëm për të mbajtur çdo send tjetër që na nevojitet. Ka një madhësi ideale që të mund të bartet në çdo çantë shpine ose bagazh dore, dhe ndërtimi i tij është i mirë. Mbyllja e çantës me sistemin e zinxhirit është shumë e sigurt, dhe rripat nuk dalin nga hapësira e tyre edhe nëse çanta është zhvendosur brenda çantës ose çantës sonë.

Mendimi i redaktorit

Çanta e rripave Lululook Apps Watch është ideale për të ruajtur rripat tanë dhe për ta mbajtur atë në udhëtimet tona me gjithçka që na nevojitet për të përdorur Apple Watch jashtë shtëpisë. Me hapësirë ​​për deri në 18 rripa (tre për hapësirë), lëkura sintetike nga e cila ndjehet ndihet mirë dhe cilësia e ndërtimit të saj është mjaft e mirë. Për 34,99 dollarë nuk mund të mendoj për një ide më të mirë për të ruajtur dhe transportuar koleksionin tonë të rripave. Mund ta blini në faqen zyrtare të Lululook në kjo lidhje.

Çantë rrip Apple Watch
 • Vlerësimi i redaktorit
 • Vlerësim 4.5 yje
$ 34,99
 • 80%

 • Dizajn
  Redaktori: 80%
 • Qëndrueshmëria
  Redaktori: 80%
 • Përfundon
  Redaktori: 80%
 • Cilesia e cmimit
  Redaktori: 80%

rekuizitë

 • Lëkurë sintetike që është e këndshme në prekje
 • Ndërtim i mirë
 • Hapësirë ​​për deri në 18 rripa

Contras

 • Nuk ofrohet në më shumë ngjyra

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.