Sacha Baron Cohen është frymëzuar nga kryefjala e Apple për të promovuar filmin e saj të ri

sasha-baron-cohen

Fjalët kryesore të mollës janë bërë një burim frymëzimi për skeçet. Sasha baron cohen Nuk është as e para dhe as nuk do të jetë e fundit që imiton fjalët kryesore të Apple për përfitimin tuaj. Baron Cohen është i njohur për të qenë drejtor dhe aktor i filmave të tillë si Borat dhe Ali G, filma me shije të dyshimtë që nuk janë të këqija për një kohë.

Baron Cohen paraqet filmin e tij të ri, The Brothers Grimsby, me të njëjtin stil si Apple në fjalën e tij kryesore, por jo vetëm në skenë, por edhe në videot e ndryshme ku Apple tregon funksionalitetin e pajisjeve që paraqiten.

Në reklamë mund të shohim se si Baroni Cohen imiton në mënyrë të përsosur, duke kursyer distancat, Jony Ive, në videot që shërbejnë si një prezantim në pajisjet e reja, me atë sfond të bardhë mbizotërues që mbush pothuajse të gjithë ekranin dhe ku shpjegon me përpikmëri risitë kryesore.

Ne kemi krijuar një shtresë shumë të hollë si të satirës ashtu edhe të komplotit, e cila në të vërtetë është më e vogël dhe më e lehtë por në të njëjtën kohë është një komplot konfuz që nuk ka dalë kurrë nga një studio e madhe.

Filmi The Brothers Grimsby, përkthyer në spanjisht si Agjent Kundërzbulues, premiera më 18 mars dhe tregon historinë e një agjenti të pamëshirshëm britanik të operacioneve speciale MI6, i luajtur nga Mark Strong, i cili është ribashkuar me vëllain e tij më të madh Nobby, të luajtur nga Sacha Baron Cohen.

Duke folur për fjalët kryesore, me datën e përfolur të lëshimit të iPhone SE dhe iPad Pro Mini akoma 11 ditë larg, Apple ende nuk i ka dërguar ftesat në media. Le të shohim nëse në fund Apple nuk ka në plan të paraqesë ndonjë pajisje dhe ne jemi duke pritur marrëzisht që ata të na tregojnë se çfarë kanë punuar në muajt e fundit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Pushoni dijo

  Inspiredshtë frymëzuar ?? !!… .hehehe

 2.   Uchihajorg dijo

  Një rekomandim për redaktorët: Kontrolloni sapo botimet të shkruhen disa kohë, ato nuk janë të gjata dhe përmbajnë shumë gabime në të shkruar, shprehje, fjalë ... Nuk kushton aq shumë, thjesht një lexim i shpejtë. 😉

 3.   Dionisio dijo

  Brutal, ky djalë është shumë i mirë ...