Satechi paraqet një karikues të ri 108W USB-C

sateçi

Kur i referohemi firmës Satechi, shohim pajisje me cilësi të lartë për sa i përket materialeve prodhuese, përputhshmërisë me pajisjet tona dhe sigurisë. Në këtë rast, firma paraqet në CES në Las Vegas a karikues i ri udhëtimi 108W me dy porta USB-C PD dhe USB-A në mënyrë që të mos kemi nevojë të mbajmë me vete një sasi të madhe karikuesish.

Ky karikues i ri na lejon të karikojmë një MacBook Pro, një iPhone, një iPad në të njëjtën kohë dhe do të kemi akoma disa porte falas për të karikuar pajisjet e tjera. E gjithë kjo me sigurinë që karikuesi nuk do të dëmtojë pajisjet tona dhe me të një çmim me pakicë prej 79,99 $.

sateçi

Pasja e dy portave të Shpërndarjes së Energjisë USB-C në të njëjtin ngarkues 90W dhe 18W përkatësisht do të thotë që ne mund të karikojmë në mënyrë të sigurt MacBook Pro së bashku me iPhone. E gjithë kjo në një mënyrë të shpejtë dhe siç e themi me siguri totale, diçka që nganjëherë nuk kemi tendencë t'i japim rëndësi dhe që mund të shkaktojë probleme në pajisje. Siç themi, ka edhe dy porta USB A që na lejojnë të karikojmë pajisje të tjera me 12W, në mënyrë që në të njëjtën kohë të mundemi karikoni deri në katër pajisje njëkohësisht.

Satechi ka shumë karikues në katalogun e produkteve të saj dhe është një markë e njohur globalisht, kështu që ky është një karikues me të vërtetë interesant për ata që duan të kenë gjithçka të lidhur në një vend, gjithashtu përputhet me CE, ETL, USBIF dhe rregulloret aktuale. FCC. Ky Satechi 108W Pro i ri tani është në dispozicion për rezervim në dyqanet online si Amazon.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.