Seriali Fizik, i rinovuar për një sezon të dytë

fizik

Apple ka njoftuar rinovimin e serisë fizik për një sezon të dytë, një komedi e zezë me Rose Byrne që luante atë na kthen në vitet '80, në kaseta video dhe gjimnastikëMe Nëse jeni rritur rreth asaj kohe, ju rekomandoj t'i hidhni një sy nëse nuk e keni bërë tashmë.

Apple ka bërë njoftimin për rinovimin e kësaj serie përmes Michelle Lee, drejtoreshës së programimit të Apple TV +, në të cilën pohon se mezi pres auditorin "Përjetoni kapitullin tjetër në Udhëtimin e Sheilës drejt Udhëheqjes Personale."

Nuk mund të ishim më krenarë të shfaqnim qëndrimin unik të Annie Weisman mbi këtë histori errësuese, tronditëse dhe të guximshme ... Dhe më pas e pamë Rose Byrne që banonte në këtë personazh të jashtëzakonshëm me shumë shtresa, duke na dhënë një shfaqje të paharrueshme të turneut të forcës.

Ne kemi dashur të shohim audiencat në të gjithë botën të bien në dashuri dhe të ndihen të shikuara nga kjo shfaqje dhe mezi presim që të gjithë të përjetojnë kapitullin tjetër në udhëtimin e Sheilës drejt udhëheqjes personale.

Seriali Physical na tregon historinë e Sheila Rubin, të luajtur nga Rosy Byrne, një zonjë e secilës që pasi burri i saj humbet punën, krijoni një perandori në industrinë e fitnesit ndihmuar nga popullariteti i kasetave video. Seriali është vendosur në vitet '80 në San Diego.

Përveç Rosy Byrne, seriali përfshin edhe Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks, Ashley Liao dhe Geoffrey Arend. Sezoni i parë i plotë i këtij seriali tani është në dispozicion në Apple TV +, kështu që nëse nuk keni asgjë të planifikuar për të parë këtë fundjavë, mund të jetë një kohë e mirë për të provuar dhe kujtuar kohët e tjera.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.