Shërbimi video streaming AMC + vjen në aplikacionin Apple TV si një kanal pajtimi

Apple TV është një nga shërbimet që është rritur më shumë në kohët e fundit, një shërbim i bazuar në re që na lejon të luajmë video streaming. Të gjitha falë një katalogu që është rritur gjatë gjithë jetës së këtij viti, dhe gjithashtu falë të qenit i pranishëm në gjithnjë e më shumë pajisje, jo vetëm pajisjet e Apple. Gjëja më e mirë është se Apple ka zgjedhur gjithashtu të përfshijë shërbime të tjera video streaming brenda Apple TV, ata e kanë bërë këtë përmes kanaleve në të cilat ne pajtohemi përmes Apple TV. Tani Apple sapo shtoi shërbimin video AMC + në kanalet e saj të pajtimit. Vazhdoni të lexoni se ne ju japim të gjitha detajet e kësaj shtese të re në Apple TV.

Siç themi, mbani në mend se po flasim për aplikacionin Apple TV, një aplikacion që mund ta keni në Apple TV tuaj por edhe në pajisje të tilla si Fire Stick nga Amazon ose edhe në disa TV të zgjuar (gjithashtu në PS5 dhe XBOX të ri). Dhe gjithashtu duhet të keni parasysh se tani për tani kjo shtesë e re e AMC + sAvailableshtë i disponueshëm vetëm në Shtetet e Bashkuara. Një kanal i ri, AMC + që na ofron programim AMC pa reklama, si dhe përmbajtje të trilluar televizive para se të transmetohet në televizion. AMC + ka një kosto prej 8.99 dollarë që ne mund të paguajmë përmes Apple ID-së tonë të lidhur me aplikacionin Apple TV.

Çfarë mund të shohim në AMC +? Mund të mbani azhurnim me seri si Dead Walking dhe të jenë në gjendje të shohin përmbajtjen e serisë para se dikush tjetër. Ju gjithashtu mund të shihni klasike të shkëlqyera të kompanisë si p.sh. Burre i cmendur. Dhe ju, a përdorni aplikacionin Apple TV? Dëshironi të keni më shumë kanale pajtimi përmes Apple TV dhe ta përdorni aplikacionin si grumbullues të përmbajtjes?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.