Rripat e rinj të Apple Watch dhe kutitë e iPhone

IPad Pro i ri, Mac mini i ri dhe MacBook Air i ri nuk janë vetëm risitë e nisura nga kompania Cupertino këtë pasdite. Duke shfletuar pak më shumë në internet ne gjejmë të reja Këllëfë iPhone, kasë iPhone dhe rripa të rinj Apple Watch. E gjithë kjo pas një sërë produktesh të reja që na lënë një pasdite të bukur të Mërkure të mbyllur në shtëpi për shkak të virusit të mallkuar që po prek të gjithë planetin, po, koronavirusin Covid-19.

Dje në podcastin e Apple kemi biseduar për mundësinë që Apple së shpejti të nisë një iPhone të ri 9 dhe një iPad Pro, posaçërisht Luis i cili ishte i etur për të parë lajmet e këtij iPad Pro 2020. Epo, orë më vonë Apple lançoi këto iPad Pro së bashku me MacBook Air me një tastierë gërshërë dhe Mac mini me më shumë fuqi brenda. Ne gjithashtu kemi si zakonisht në këtë kohë koleksion i ri i rripave për Apple Watch dhe kutitë e reja prej silikoni për iPhone.

Tre ngjyra të reja për rripat sportivë dhe rastet që përputhen për iPhone: Kaktus, Grejpfrut dhe Surfer Blue që gjetëm në fluoroelastomer performancë të lartë të veçantë. Pastaj ne gjithashtu shohim modele të reja në modele Lak Sporti, të cilat janë ato najloni në rozë neoni, të verdhë diellore, blu surf, gëlqere neoni dhe vitamina C cila është kjo ngjyrë. Ne gjithashtu gjejmë modelet Nike Sport me ngjyra gëlqere e zezë / intensive dhe bruz / jeshile aurora mesnate, modelet Nike Sport Loop indigo botërore / gëlqere intensive dhe neptuni i purpurt / jeshil dhe së fundmi rripa lëkure me tre modele, pallua, blu e thellë dhe mjedër. Brenda kësaj të fundit ekzistojnë variante me një kopsë të artë dhe një kopsë argjendi. Hermes shtoni edhe tuajin rripa të rinj kësaj here me 5 modele të reja dhe çmime ndaluese për shumicën e njerëzve.

I riu Këllëfë silikoni iPhone Ato janë gjithashtu në kombinim të ngjyrave me ato të Apple Watch: kaktus, grejpfrut dhe blu surfer. Këto raste janë në dispozicion në faqen e internetit të Apple për modele të iPhone 11, iPhone 11 Pro dhe iPhone 11 Pro Max. Modelet prej lëkure Folio shtojnë ngjyrën: pallua.

Ai është tema e emrat e ngjyrave të mbulesave është i kujdesshëm më pak kurioz në Apple Spain, unë ende mbaj mend atë mbulesë ngjyrash, taupe, me të cilën ne kemi qeshur kaq shumë disa muaj më parë. Tani, është gjithashtu e vërtetë që ngjyrat janë vërtet të bukura në shumicën e rasteve dhe për shijet ... ngjyrat.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.