Kryeministri Shitje në Kamerat e Sigurisë Eufy

Nëse dëshironi të vendosni sistemin tuaj të mbikëqyrjes video në shtëpi, ju mund të përfitoni nga ofertat që Eufy na ofron në Amazon gjatë Prime Day. Një aparat fotografik i përputhshëm HomeKit për 34,99 € Shtë një pazar që nuk mund ta humbisni.

EufyCam 2C 2 + 1

Oferta e parë që duam të nxjerrim në pah është ajo e këtij sistemi kamerash për ambiente të jashtme dhe të brendshme, pa tela dhe me lente me kënd të gjerë (135º) me definicion të lartë. Ai përbëhet nga paneli i kontrollit, i nevojshëm për të punuar i gjithë sistemi, dhe dy kamera që funksionojnë me bateri, me një rezolucion 1080p dhe me një sistem të inteligjencës artificiale që ju paralajmëron vetëm kur është me të vërtetë e nevojshme, falë zbulimit të tij njerëzor dhe mundësisë së konfigurimit të zonave inteligjente të zbulimit. Ata gjithashtu kanë një qendër të vëmendjes LED të vendosur në kamera që ju lejon të shijoni foto me ngjyra të plota edhe natën.

Njësia e kontrollit nuk përdoret vetëm për lidhjen e internetit, por gjithashtu ruan videot e regjistruara për tre muaj, duke mbajtur të gjitha të dhënat të koduara për një siguri më të madhe. Një detaj i rëndësishëm është se nuk keni nevojë për ndonjë shërbim që duhet ta merrni me vete, bleni kamerat dhe nuk do të duhet të paguani më shumë. Ato janë në përputhje me Amazon Alexa dhe kanë çmim prej 167.99 € në Amazon (lidhje) gjatë Kryeministrit.

Eufy Cam 2K

Nëse jeni duke kërkuar për një aparat fotografik të pajtueshëm me HomeKit, kjo Eufy Cam 2K është pikërisht ajo që ju nevojitet. Isshtë një aparat fotografik i brendshëm me një sistem rrotullimi 360º horizontal dhe 96º vertikal që mund të ndjekë automatikisht lëvizjen. Ka një sistem zbulimi njerëzor dhe gjithashtu ka sensorë të zhurmës që i lejojnë asaj të zbulojë britmën e një fëmije. Altoparlanti i tij i integruar lejon një komunikim të dyanshëm. Compatibleshtë i pajtueshëm me HomeKit dhe gjithashtu Amazon Alexa dhe Google Assistant. Çmimi i tij gjatë Amazon Prime Day është 34,99 €, një pazar i vërtetëlidhje)

Oferta te tjera

  • Kamera Eufy Cam Tilt 2K e pajtueshme me HomeKit për 27,99 € (lidhje)
  • Eufy Cam 2 2 + 1 i pajtueshëm me HomeKit për 209,99 € (lidhje)
  • Eufy Video Doorbell wireless për 139,99 (lidhje)

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.