Si të shkarkoni sfondet e iPhone 13 dhe iPhone 13 Pro

Me çdo version të ri të iOS, Apple prezanton një numër të Wallpapers të reja ekskluzive të atij versioni të ri, disa sfonde që, nëse nuk kemi mundësi të përditësojmë pajisjen tonë (iOS 15 është në përputhje me të njëjtat pajisje si iOS 14), mund t'i shkarkojmë dhe përdorim pa asnjë problem.

Me iOS 15, nuk do të ishte një përjashtim. Në këtë artikull ne ju ofrojmë mundësinë e shkarkoni sfondet e reja që vijnë nga dora e versionit të pesëmbëdhjetë nga iOS, Wallpapers që janë nxjerrë nga versioni Release Candidate, kështu që ato nuk janë versione artistësh siç ndodh shpesh.

Wallpapers të rinj që janë pjesë e iOS 15 Janë gjithsej 18, 8 të iPhone 13 Pro dhe 10 të iPhone 13 dhe iPhone 13 miniMe Më poshtë ju tregojmë një lidhje të drejtpërdrejtë për të shkarkuar të gjitha Wallpapers në rezolucionin e tyre origjinal, përmes faqes së internetit të djemve iDownloadBlog.

Shkarkoni sfondet e iPhone 13 Pro

Shkarkoni sfondet e iPhone 13

Për të shkarkuar secilën prej sfondeve në rezolucionin e saj origjinal nga iPhone ose iPad, thjesht duhet të klikoni në secilën lidhje. Kur të hapet imazhi, shtypni dhe mbani gishtin mbi figurën dhe zgjidhni Shto te Fotografitë.

Për ta përdorur atë si sfond, shkoni te aplikacioni Photos, zgjidhni imazhin, klikoni në share dhe zgjidhni në WallpaperMe Së fundi, zgjidhni nëse doni ta përdorni vetëm si sfond të ekranit bazë ose gjithashtu të ekranit të kyçjes.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.