Shkarkoni këtu sfondet e dizajnuara nga Apple për iPhone 12 të ri

Këto janë sfondet e reja të iPhone 12

IPhone 12 u zbulua vetëm një javë më parë dhe rezervimet u hapën te Premten e kaluar. Këtë të premte që vjen, njësitë e para do të fillojnë të merren për ata që mund ta rezervojnë gjënë e parë në mëngjes. Njoftimi i këtyre iPhone-ve të reja shoqërohet gjithmonë nga sfonde mahnitëse që Apple atëherë nuk e vë në dispozicion të përdoruesit. Sidoqoftë, projektuesit e rrjetit po përpiqen të rikrijojnë këto sfonde në detajet më të vogla për t'i bërë ato të disponueshme për komunitetin. Ky është rasti i sfondit të ri për iPhone 12 që mund ta shkarkoni më poshtë.

Ngjyra, elegante dhe të larmishme: shkarkoni sfondet e iPhone 12

Artikulli i lidhur:
iPhone 12/12 Mini vs iPhone 12 Pro / 12 Pro Max - Krahasimi mega

IPhone 12 erdhi me katër modele të ndryshme që ka porositur nga fuqia dhe madhësia më e vogël në më të madhe kemi iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro dhe iPhone 12 Pro Max. Këtyre ne duhet të shtojmë iPhone 11, iPhone SE dhe iPhone XR për të përfunduar atë që Apple shet aktualisht në faqen e saj zyrtare.

Në prezantim dhe në uljen e Apple IPhone 12 ka një sfond të ri. Ato janë krijuar në mënyrë të qartë për lëshimin në treg të kësaj pajisjeje të re. Sidoqoftë, këto sfonde nuk mund të arrihen nga përdoruesit dhe është gjithmonë një tërheqje për të cilën shumë dëshirojnë.

Faleminderit dizajnerit grafik @ AR72014 ne mund të mbështetemi në të gjitha sfondet e iPhone 12 i disponueshëm për të gjitha ekranet, përfshirë ato që nuk kanë dimensionet e iPhone XR e tutje. Për të hyrë në të, klikoni në lidhja tjetër. Në fakt, në ditët në vijim dizajne të reja do të lançohen në llogarinë e tyre zyrtare në Twitter. Ndërkohë, mund të konfiguroni sfondin e iPhone tuaj për ta bërë atë të duket si një iPhone 12 ose në mënyrë që pritja derisa të vijë i riu të mos jetë aq e gjatë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.