Shkarkoni Plotagraph + falas përmes aplikacionit Apple Store

Lëshimi i iOS 11 shënoi fundin e aplikacioneve falas që Apple vuri në dispozicion për të gjithë përdoruesit e pajisjeve të menaxhuara nga iOS çdo të Enjte. Kohë pas kohe, aplikacioni Apple Store, me të cilin mund të blejmë ndonjë produkt Apple nga iPhone-i ynë, vazhdon të na ofrojë rregullisht aplikacionin e çuditshëm për shkarkoni plotësisht falas për një kohë të kufizuar.

Thirret aplikacioni që aktualisht mund të shkarkojmë përmes Apple Store Plotagraph +, një aplikacion që ka një çmim të rregullt në App Store prej 5,49 euro. Nëse duam të përfitojmë nga kjo ofertë e kufizuar, atëherë ne ju tregojmë se si mund ta shkarkojmë atë plotësisht falas.

Plotagraph + është një aplikacion i veçantë për animacionin e imazheve që sjell në jetë fotot. Tregoni historinë tuaj në një mënyrë argëtuese dhe unike me imazhe të animuara që tani mund të ndahen në shumicën e platformave tuaja të preferuara të mediave sociale si një video e zgjuar ose PNG e animuar. Ky aplikacion i ri dhe inovativ ju jep mjetet për të Gjallëroni lehtësisht çdo imazh brenda pak minutash.

Shkarko Plotagraph + falas

 • Tani që e dimë se çfarë mund të bëjmë me këtë aplikacion, para së gjithash duhet të shkarkojmë aplikacionin Apple Store nga i cili ju lë një lidhje direkte për ta shkarkuar. Nëse e keni tashmë të shkarkuar, ju duhet të hidheni në hapin tjetër.
 • Tjetra ne hapim aplikacionin dhe shkojmë në skedinë Discover. Pastaj lëvizni poshtë në atë seksion derisa të gjeni pjesën e paraqitur të aplikacioneve - Ekskluzivisht për ju dhe klikoni në Shkarkim falas.
 • Në hapin tjetër do të shfaqet një përshkrim i aplikacionit dhe vetëm në fund të një butoni blu me titull Shkarkoni falas, ku duhet të shtypim. Ne konfirmojmë që duam të hapim App Store dhe do të shfaqet një kod që duhet ta shtypim për ta shlyer direkt dhe aplikacioni fillon të shkarkohet.

Likelyshtë e mundshme që gjatë procesit, App Store të na kërkojë fjalëkalimin tonë të ID, kështu që nëse nuk e mbani mend atë, do të duhet ta kërkoni më parë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Ndërmarrje dijo

  Faleminderit, e kam shkarkuar, tani për ta provuar.