Shkarkoni sfondet brenda iPhone 12

Tema e sfondeve jep për një kohë të biseduar. Vjen një kohë në jetë që pothuajse nuk ju intereson, më kujtohet kur mora iPhone 12 Pro e kështu me radhë deri më sot, sfondi i të cilit ishte thjesht ai që erdhi si parazgjedhje.

Sidoqoftë, këto sfonde brenda iPhone që mund të shkarkoni falas janë dukur veçanërisht interesante. Jepni një ekran ekranit tuaj në shtëpi iPhone 12 me këto sfonde që tregojnë pjesën e brendshme të pajisjes, ka ardhur koha të përtërisni pak.

Siç ka ndodhur në raste të tjera, këto fonde janë ofruar nga iDownloadblog Kështu që për t'i shkarkuar, ju e dini që do të duhet të klikoni vetëm në lidhjen që ju kemi lënë më poshtë dhe ta ruani fotografinë në galerinë e iPhone tuaj.

Për të ruajtur foton në galerinë e iPhone tuaj, thjesht bëni një shtypje të gjatë (pa Haptic Touch) në foto pasi të jetë hapur, dhe zgjidhni opsionin për të ruajtur foton. Kjo është mënyra e thjeshtë që kompania Cupertino na vë në dispozicion për të ruajtur fotot.

Nëse ajo që dëshironi është të vendosni sfondin, thjesht duhet të shkoni në aplikacionin Fotografitë, të zgjidhni fotografinë që dëshironi të vendosni si sfond, të klikoni në butonin "ndaj" dhe një nga opsionet që ju ofron do të vendosni që fotografia si sfond. Këtu janë lidhjet e shkarkimit për fondet e përmendura më lart:


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.