Shkarkoni sfondet e reja të iOS 11 dhe macOS High Sierra

iOS 11, macOS High Sierra, sisteme të reja operative Apple që na tregojnë se sa larg duan të shkojnë djemtë nga Cupertino këtë vit. Disa sisteme operative që nuk sjellin ndryshime estetike shumë të rëndësishme, por që padyshim do të rigjallërojnë pajisjet tona. Sigurisht, si në rastet e mëparshme, djemtë nga Apple kanë dashur të shtojnë atë të çuditshëm sfond i ri për ne që të lëshojmë sistemin operativ në të gjitha pajisjet tona. Dhe duket se ne do të jemi në gjendje të përdorim këto sfonde të reja shumë kohë para se të lëshohen versionet përfundimtare të iOS 11 dhe macOS High Sierra ...

Ka pasur disa përdorues që kanë gjurmuar të gjithë pemën e dosjeve të sistemeve të reja operative, aktualisht në beta, për të qenë në gjendje të na sigurojnë të gjitha ato sfonde të reja, ose sfonde, që na kanë pëlqyer aq shumë në lidhje me prezantimet e iOS 11 dhe macOS Sierra e Lartë. Dëshironi këto sfonde të reja? Pas kërcimit ju japim të gjitha detajet që të jeni në gjendje shkarkoni sfondet e bukura të lëshuara nga sistemet e reja operative Apple: macOS High Sierra dhe iOS 11 ...

Para së gjithash ju them se ne gjithashtu kemi përfshirë në listë letër-muri me të cilin u prezantua iMac Pro, kompjuteri i ri profesionist desktop nga djemtë nga Cupertino. Një sfond i ri që arrin deri në një Rezolucion 5K, rezolucioni i ekranit iMac Pro. Për të shkarkuar sfondët, duhet vetëm klikoni në lidhjet e mëposhtme dhe ruani imazhet në pajisjet tuaja:

Dhe tani për të shijuar sfondet tuaja të reja, a një alternativë e shkëlqyeshme për të ringjallur grafikisht pajisjet tuaja duke shmangur nevojën për të kaluar përmes instalimit të një versioni Beta sistemi operativ që për momentin janë disi të paqëndrueshëm. Dhe ju, a keni vendosur të konfiguroni ndonjë nga këto sfonde të reja në iPhone ose Mac?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

bool (e vërtetë)