Shkarkoni sfondet klasike të iPhone të adaptuara në modelet e reja

Po ditët e para të iPhone 12 tuaj të ri? Ne supozojmë se ju keni kaluar tashmë shumë orë duke u përpjekur të zbuloni të gjitha lajmet që ata fshehin dhe i keni përshtatur ato në maksimum. Sot ne duam t'ju sjellim disa sfonde me të cilat mund ta rregullojmë atë në maksimum, dhe më e mira nga të gjitha është që ne t'ju sjellim sfondet klasike të iPhone përshtatur për modelet e reja me notch. Vazhdoni ta lexoni atë ne ju tregojmë se si t'i shkarkoni dhe konfiguroni ato si sfond.

Ky është padyshim një nga ato postimet e veçanta që do t'ju bëjë të personalizoni pajisjen tuaj për t'i dhënë asaj prekjen tuaj personale. Dhe më e mira nga të gjitha është që ne duam t'ju japim mundësinë e përdorimit të letër-muri që kemi pasur në iPhone tonë të parë 4, apo edhe në iPhone 3G. Kush nuk i ka veshur ato bie mbi një gotë Çfarë shohim në imazhin që kryeson këtë post? dallgët dritat blu që i dhanë pajisjes sonë një prekje mjaft elegante? Wallpapers me të cilat kemi jetuar, të cilat kanë qenë sfondet që kemi parë në kutitë e iPhone që kemi blerë, në reklamat e Apple. Fotografitë e mitit iOS ...

Shkarkoni sfondet mitike të iOS në iPhone 12 tuaj të ri

Më në fund ka ardhur koha, atëherë ne ju lëmë një galeri të mrekullueshme me 45 sfonde që padyshim do t'ju sjellë ato kujtime për të cilat po flisnim. Për të shkarkuar këto sfonde mitike të iOS, thjesht duhet të ndiqni hapat e mëposhtëm:

  1. Zgjidhni sfondin që dëshironi në galerinë e fotove që shihni më poshtë
  2. Sfondi i zgjedhur do të hapet në pajisjen tuaj në një mënyrë të madhe, gjithashtu mund të lundroni me shigjetat anësore për të parë sa vijon
  3. Pasi të keni zgjedhur një (ose më shumë), mbajeni të shtypur dhe zgjidhni opsionin «Shto tek fotot»
  4. Në aplikacion settings nga iPhone, shkoni te Letër-muri. Brenda ju mund të zgjidhni midis fotove të iPhone tuaj dhe atje do të shihni sfondin që keni shkarkuar

Dhe tani ju mbetet vetëm një hap i fundit, shijoni sfondin tuaj të ri (mitik) në iPhone 12 tuaj të ri. E vërteta është se siç thamë, mbajtja e një prej këtyre sfondeve në pajisjen tonë na sjell kujtime shumë të mira për ato iPhone të parë që kishim në duar. Dhe ti, Çfarë letër-muri keni zgjedhur? Cila ju sjell më shumë kujtime?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.