PressUnlock: shkulje për të zhbllokuar iPhone me një numër të vetëm

Shtypni

Megjithëse ka shumë ndryshime funksionale të atyre që pothuajse të gjithë dëshirojnë të kenë në celularin e tyre, nganjëherë ne mbetemi me disa nga ato që kanë një funksion shumë specifik dhe asgjë jetike për iPhone tuaj. Preciselyshtë pikërisht se sa jovital dhe shumë të personalizueshëm ofrojnë këto shërbime që i bën përdoruesit të interesuar. Siç mund ta keni imagjinuar, sot jemi me njërën prej tyre sepse do t'ju prezantojmë me PressUnlock në rast se nuk e njihni më parë.

PressUnlock është një shkulje që, siç sugjeron emri i saj, do t'ju lejojë të zhbllokoni ekranin të iPhone tuaj në një mënyrë tjetër dhe origjinale. Ajo që ndodh me këtë shkulje është që në vend që të përdorin formulat që Apple propozon për zhbllokimin e ekranit, si dhe ato që mund të instaloni me ndryshime të tjera, ato shtohen në tuajat. Në tuajat, ju thjesht duhet të përcaktoni një numër që do të jetë çelësi për të zhbllokuar duke e mbajtur atë për një kohë të gjatë. Mund të duket e pasigurt, por kush do ta dijë që e përdorni këtë mjet nëse nuk ia tregoni askujt?

Duhet vini re se shkulja e PressUnlock Ka një menu konfigurimi edhe pse është vërtet e thjeshtë. Pasi të instalohen, do të duhet ta hapni për t'i treguar se çfarë numri do të përdorni për të zhbllokuar telefonin tuaj. Mos harroni se duhet ta mbani të shtypur për një kohë që shkyçja të hyjë në fuqi. Nëse jeni të interesuar për idenë, mund ta shkarkoni këtë shkulje nga depoja BigBoss plotësisht falas.

Po, PressUnlock do të ndalojë së funksionuari nëse rifilloni terminalin tuaj ose nëse e rifreskoni. Në atë moment do të duhet të filloni konfigurimin nga e para në mënyrë që ajo të kthehet për t'ju ofruar funksionin për të cilin është dizenjuar kjo shkulje. Çfarë mendoni për propozimin?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Yikson dijo

    Mirëmëngjes, unë jam i ri në iPhone dhe më interesojnë këto këshilla, por disa herë kam arritur t'i shkarkoj, sepse nuk dija për tema të tilla si (depo BigBoss).