Shumuri Slim Extra, rasti më i hollë për iPhone tuaj

shumuri-07

Ju blini iPhone-in më të bukur dhe me materialet më të mira për ta fshehur atë pas një kasete që mezi zbulon pjesën e përparme, kjo është kontradikta me të cilën përballen shumica e përdoruesve të iPhone, ose ndonjë smartphone aktual në treg. Nuk ka dyshim që iPhone është spektakolar thjesht ashtu siç është, dhe nëse flasim për modelin Jet Black, apo edhe modelin e zi mat, shumë më tepër. Shumuri mendon saktësisht për ata përdorues që duan të mbrojnë iPhone e tyre nga sulmet, por pa hequr dorë nga hollësia e tij, apo edhe nga dizajni i tij, dhe na ofron rastet më të hollë për smartphone-in tonë.

shumuri-09

Këllëfi Shumuri Slim Extra Extras për iPhone 7 dhe 7 Plus thjesht do të shtojë 0,35 mm (Po, nuk kam gabuar) në trashësinë e pajisjes tuaj, dhe përkundër asaj që mund të duket, ajo është bërë me një material rezistent që do ta mbrojë atë nga agresionet e jashtme që mund të gërvishtin sipërfaqen. Ai gjithashtu ka veçorinë që mbulon të gjithë profilin e telefonit, pa ato prerje të zakonshme në pjesën e sipërme dhe të poshtme që zakonisht kanë kutitë e hollë. Vrimat për butonat, lidhësit dhe altoparlantët janë llogaritur në mënyrë të përsosur dhe rasti është një dorezë e vërtetë në iPhone tuaj.

shumuri-04

Padyshim, kushdo që zgjedh këtë mbulesë e di se kjo hollësi ekstreme do të thotë pak mbrojtje ndaj rrëzimeve. Ky nuk është misioni i rasteve Shumuri, të cilat as nuk mbrojnë xhamin e përparmë sepse nuk dalin as më të voglin nga struktura metalike e iPhone tuaj. Do të parandalojë rrëshqitjen e telefonit, do ta mbrojë atë nga gërvishtjet duke e vendosur në sipërfaqe të forta ose duke e mbajtur në çantën tuaj me sende të tjera që mund të dëmtojnë sipërfaqen e tij, por nëse nuk keni fat që ta hidhni në tokë, rezistenca do të varen nga vetë struktura e iPhone dhe sa me fat jeni.

shumuri-06

Të gjitha detajet janë kujdesur në maksimum, dhe për shembull në vend që të keni një vrimë të madhe që përfshin lenten e kamerës dyfishe dhe blicin me katër LED, Shumuri mbulon zgjidhni të mbuloni secilin element individualisht, madje duke mbuluar skajin metalik të dhomës. Sigurisht, nuk është një mbulesë për të vendosur dhe hequr shumë shpesh, sepse të jesh aq i hollë dhe të jesh shumë i ngushtë mund të dëmtohet nëse e përsërit atë proces shumë herë, ose të paktën kjo është përshtypja që të jep kur ti bëje.

shumuri-08

Modeli që shihni në foto është posaçërisht gri, por është gjithashtu i disponueshëm në mënyrë transparente, ideal për ata që duan që të mos vërehet se keni veshur një këllëf, dhe një të zezë të fortë që është spektakolare me iPhone të zi të mat. Ato ekzistojnë gjithashtu për iPhone 7 dhe modelet e mëparshme. Ato mund të blihen nga faqja zyrtare e markës dhe kanë një çmim prej 19,99 dollarë plus transportin.. Më shumë informacion dhe shitje në kjo lidhje.

 


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

3 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Flakët e aitorit dijo

  Pershendetje mire! Unë kam veshur iPhones me këllëfët Shumuri që nga iPhone 5 dhe nuk mund të isha më i kënaqur! Rekomandohet shumë!

 2.   bicindarium dijo

  Shumë e ngjashme, mjaft e përfunduar mirë dhe përshtatet në mënyrë të përsosur. Në fakt, në aspekte të caktuara përmirësohet te Shumuri; Më shumë ngjyra, pa logo të shtypura fare, dhe dukshëm më të lira. E rekomandoj 100%

  doupi - Këllëf UltraSlim për Apple iPhone 7 (4.7 ″) FeinMatt Mbështjellës i kutisë së lehtë Mbështjellëse Mbështjellëse Mbështjellëse Mbështjellëse Këllëf mburojë Hardcase, e kuqe https://www.amazon.es/dp/B01LSBRLUG/ref=cm_sw_r_cp_api_UB9eybQ0FCBGP

 3.   Manuel dijo

  Unë bëra një blerje javën e kaluar për një rast për një iphone 7 dhe logjistikat e tyre janë të tmerrshme deri më tani ata nuk e dërgojnë atë dhe ata nuk përgjigjen në email.
  Si mund ta rekomandoni një kompani të tillë !!!