Si mund ta merrni MacX Video Converter Pro falas

MacX Video Converter Pro

MacX Video Converter Pro është një program për të cilin ndoshta keni dëgjuar me raste. Bëhet fjalë për programi më i mirë që mund të përdorim në Mac kur konvertojmë videon, përfshirë ato në formatin 4K. Një program cilësor, popullariteti i të cilit në treg është rritur ndjeshëm me kalimin e kohës. Një program që mund ta merrni tani falas.

Meqenëse ky MacX Video Converter Pro është një program me pagesë. Por, me rastin e përvjetorit të kompanisë përgjegjëse për programin, përdoruesve u ofrohet mundësia e marrjes së këtij programi falas. Një mundësi e mirë për të pasur konvertuesin më të mirë në program.

Ky program ka fituar prezencë në treg, në sajë të cilësisë së saj, përveç shumë përmirësimeve që janë përfshirë me kalimin e kohës. Falë tyre, është një opsion shumë i plotë. Meqenëse na jep shumë funksione të ndryshme, jo vetëm konvertimin, për të punuar me të gjitha llojet e videove në një mënyrë të thjeshtë. Ne do t'ju tregojmë për gjithçka që mund të bëjmë me këtë program më poshtë.

Çfarë mund të bëjmë me MacX Video Converter Pro

Së pari, mbështet video 4K. Në këtë mënyrë, të gjitha videot që keni regjistruar në këtë rezolucion, do të jeni në gjendje t'i modifikoni ato me këtë program, për të bërë gjithçka që dëshironi. Ne kemi mundësinë e konvertimit të videove, ne gjithashtu mund t'i kompresojmë ato ose edhe të bëjmë detyra redaktimi. Sepse ne mund të modifikojmë, shkurtojmë ose kombinojmë video, madje t'u shtojmë titra. E gjithë kjo me një ndërfaqe të lehtë për t’u përdorur.

Një nga avantazhet e MacX Video Converter Pro është se mbështet shumë formate. Kjo e bën veçanërisht të rehatshme që përdoruesit të jenë në gjendje të punojnë me këtë program. Mund të përdoret me formate si MP4, H.264, HEVC, MOV, AVI, MKV, WMV, MP3. Alsoshtë gjithashtu e mundur të përdoret me video 4K që janë regjistruar me Android, iPhone X, GoPro, DJI dhe shumë më tepër. Shtë e mundur t'i ktheni ato në më shumë se 200 formate të ndryshme.

Si të merrni MacX Video Converter Pro falas

MacX Video Converter Pro Falas

Siç e përmendëm më parë, kompania që qëndron pas këtij programi po feston. Meqenëse ata aktualisht po festojnë përvjetorin e tyre të nëntë, një moment me shumë rëndësi. Prandaj, ata përfitojnë nga ky moment i rëndësishëm në historinë e tyre për të organizuar këtë konkurs. Falë këtij konkursi, ju keni mundësinë që merrni licencë nga MacX Video Converter Pro falas. Një mundësi e mirë nëse jeni të interesuar për këtë program të shkëlqyeshëm.

Isshtë një promovim i përkohshëm nga ana juaj, e cila zgjat deri më 15 qershor. Pra, nëse keni interes për shfaqjen, mos e humbni këtë mundësi sepse keni pak kohë për të. Përveç kësaj, mënyra në të cilën të kesh qasje në këtë licencë falas të programit është me të vërtetë e thjeshtë. Që sigurisht duhet të shërbejë si një nxitje e mirë për ta marrë atë. Çfarë duhet të bëjmë këtë herë?

Thjesht duhet të futeni në faqen e internetit të programit për të marrë konvertuesin video falas 4K. Këtu do të shihni se çfarë shfaqet në anën e majtë që MacX Video Converter Pro mund të merret falas për përvjetorin e tij. Nën informacionin e programit ka një kuti në të cilën duhet të vendosni adresën tuaj të postës elektronike. Atëherë ju vetëm duhet të klikoni në butonin e gjelbër për të marrë një kod që lejo që të ketë këtë licencë falas. Kodi do të dërgohet në llogarinë tuaj të postës elektronike dhe kështu ju do të shijoni programin falas në Mac tuaj.

Siç mund ta shihni, është shumë e lehtë të marrësh këtë licencë falas. Nëse po mendonit të blini këtë program, mos e humbni këtë mundësi. Në këtë mënyrë, ju do të jeni në gjendje shijoni të gjitha avantazhet që MacX Video Converter Pro na ofron pa pasur nevojë të paguajmë për një nga programet më të mira sot në këtë fushë. Mos harroni, është një promovim i përkohshëm, të cilin mund ta shfrytëzoni deri më 15 qershor.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Theo Sanz dijo

    Në faqen zyrtare nuk ka asgjë në lidhje me marrjen falas për përvjetorin tuaj