Si të blini iPhone SE të ri me zbritje

Në dy vitet e fundit, shumë prej nesh kanë folur për iPhone-in e ri të lirë që Apple po planifikonte të nisë, një iPhone i lirë që më në fund u shfaq javën e kaluar dhe që përfiton praktikisht nga të gjithë përbërësit e iPhone 8përveç procesorit dhe memorjes.

IPhone i ri SE Shtë në dispozicion nga 489 euro me 64 GB kapacitet, një çmim shumë tërheqës nëse doni të hyni në botën e Apple pa humbur gjithë fuqinë që mund të gjejmë në iPhone-in më modern. Por, çka nëse do të të thosha që gjithsesi mund ta bësh më lirë.

Nëse dëshirojmë na kurseni 20 euro në çmimin përfundimtar të iPhone SE të ri, para që mund t'i përdorim për të blerë aplikacione ose një rast që mund ta bëni përmes kësaj oferte AliExpress, një ofertë që është e disponueshme vetëm nga sot, 24 Prill dhe nesër.

El koha e dorëzimit është 24/48 orë (Dërgesa është bërë nga Spanja), ne kemi 15 ditë që ta kthejmë atë pa ndonjë problem dhe gjithashtu do të kënaqemi 2 vjet garanci. Për të përfituar nga kjo ofertë, thjesht duhet të klikoni mbi kjo lidhje dhe futni kodin:

IPHONESE.

Kjo promovim është i kufizuar në 50 personat e parë Bëni porosinë, kështu që nëse po prisnit një ofertë të këtij lloji, tashmë po duhet kohë për ta përfituar para se të mbaroni iPhone SE tuaj. Në kohën e botimit të këtij artikulli, tre ngjyrat në të cilat është i disponueshëm ky iPhone i ri janë akoma të disponueshëm: e bardha, e zeza dhe Produkti (KUQ).


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.