Si të dëgjoni YouTube me ekran të fikur dhe pa reklama në iPhone

YouTube e bën abonimin të disponueshëm për të gjithë përdoruesit e interesuar të shijojnë platformën e tij të videos pa reklama. YouTube Premium, një pajtim që ka një çmim prej 9,99 euro për versionin individual. Falë këtij aplikacioni, ne mund ta përdorim YouTube në sfond pa reklama sikur të ishte një aplikacion muzikor streaming.

Padyshim, kush nuk mund të paguajë për një shërbim muzikor streaming nuk do të paguajë për të parë YouTube pa reklama. Për fat të mirë, ekziston një zgjidhje plotësisht falas për të qenë në gjendje të shijojmë këngët tona të preferuara në YouTube, edhe me ekranin e paguar, falë shfletuesit Brave.

Brave, së bashku me Firefox, është një nga shfletuesit më të mirë aktualisht në dispozicion në treg që përqendrojnë një pjesë të madhe të funksioneve të saj në mbrojtjen e privatësisë së përdoruesve përveç përfshirjes së një bllokuesi reklamash.

Azhurnimi i fundit që ka marrë azhurnimi na lejon të krijojmë të dy listat e dëgjimit në YouTube, të tilla si Vimeo, Soundcloud ose Twitch ndër të tjera. Sidoqoftë, ajo që na intereson është pajtueshmëria me YouTube, pasi na lejon të krijojmë lista për luajtje dëgjoni në sfond dhe pa reklama.

Si të dëgjoni YouTube në sfond në iPhone

IPhone në sfond të YouTube

Nëse ende nuk e kemi shkarkuar këtë shfletues, është gjëja e parë që duhet të bëjmë përmes lidhjes vijuese.

 • Tjetra, ne shkojmë në faqen m.youtube.com. Nëse shkruajmë ueb YouTube, aplikacioni do të hapet automatikisht.
 • Ne kërkojmë për këngët që duam të shtojmë në listën e dëgjimit dhe klikoni në opsionin Shto shfaqet në fund të ekranit. Ne duhet ta kryejmë këtë proces sa herë që është e nevojshme për të krijuar një listë prodhimi.
 • Për të dëgjuar listën e prodhimit, ne kemi hyrë në Menuja trim dhe klikoni në Lista e Prodhimit. Në këtë seksion, tregohen të gjitha këngët që kemi shtuar, këngë që mund t'i fshijmë ose të ndryshojmë renditjen.
 • Duke klikuar në ndonjë prej tyre, do të fillojë riprodhimi në sfond dhe ne mund ta fikim ekranin.

Nëse në vend që të fikim ekranin, ne dalim nga aplikacioni për të përdorur aplikacione të tjera, videoja do të shfaqet në sfond në një ekran lundrues.

Nëse keni qenë me synimin për të ndryshuar shfletuesit për një kohë dhe përdorni rregullisht YouTube për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar, duhet të konsideroni Brave, pasi ajo gjithashtu na ofron një version desktop, sinkronizimi i faqeshënuesve ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

4 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Carlos dijo

  nuk punon

  1.    Salla Ignatius dijo

   Funksionon në mënyrë perfekte dhe në imazhet e bashkangjitura keni rezultatin.

   Përshëndetje.

  2.    Lu dijo

   Unë përdor Brave për më shumë se një vit, versioni im: 1.24 (21.4.1.15).
   Nuk funksionon.

   1.    Lu dijo

    Korrigjimi: duke klikuar në linkun në artikull kam një version të ri. Dhe po, funksionon.
    Faleminderit, është një tipar shumë i dobishëm.