Sipas Kuo, Apple Watch Series 7 do të përfaqësojë një ndryshim dramatik në dizajn dhe do të lançohet këtë muaj.

Apple Watch 7 ngjyra

Ne i ngrohim motorët tanë për Keynote-in e ardhshëm të Apple ... Një Keynote, atë më 14 shtator, në të cilën do të shohim linjën e produkteve të Apple për sezonin 2021-2022. iPhone 13 i konfirmuar, Apple Watch Series 7 u konfirmuaNë thelb dy produktet që ajo ka qenë duke i paraqitur në mënyrë fikse në këtë Fjalë kyçe të muajit Shtator vit pas viti, por a do të shohim ndonjë produkt më shumë? Për momentin në qendër të vëmendjes janë Apple Watch tjetër, një orë e mençur që premton të jetë një ndryshim i madh dhe nga i cili kanë dalë shumë thashetheme. A do të dalë këtë muaj? Pas zërave se nuk do të mbërrinte, sot duket se po, do të fillojë të shitet këtë muajMe Vazhdoni të lexoni se ne ju tregojmë orën e fundit të Ming-Chi Kuo.

Dhe kjo u fol se Apple Watch Series 7 do të vonohej për shkak të çështjeve të prodhimit që nënkuptonte ridizajnimin, dhe veçanërisht me problemet që po hasin në botën teknologjike për shkak të mungesës së mikroçipave. A "Ndryshim dramatik në dizajn" sipas Kuo për të cilën Apple po merr bateritë, një Apple Watch me një duken të ngjashme me iPhone 12, me skaje të sheshta dhe një ekran katrorMe Për më tepër, ky ridizajnim do të lejojë një rritje të ekranit dhe një ndryshim në kornizën që do të zvogëlohet ndjeshëm.

Sipas Kuo Apple ka zgjidhur të gjitha problemet që paraqiti ky ekran në prototipet e parë të Apple Watch Series 7 dhe më në fund Apple mund të prezantojë Apple Watch Series 7 dhe madje ta nxjerrë në shitje këtë muajMe Do të na duhet të presim deri të martën e ardhshme për të zbuluar dhe konfirmuar të gjitha thashethemet që kemi parë në këtë vit të kaluar. Ju tashmë e dini atë Ne do të transmetojmë Fjalën Kryesore drejtpërdrejt përmes iPhone Actualidad dhe nga të gjitha rrjetet tona sociale. Dhe të Mërkurën në podkast do të analizojmë gjithçka që na është paraqitur në Fjalën kryesore.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.