Snapchat shton mbështetje Bitmoji për emoji të personalizuar

Snapchat

Snapchat është një nga aplikacionet më të njohura në App Store iOS në të gjithë botën, nevoja për të ndarë jetën tonë në çast dhe përkohësisht është bërë një epidemi. Zbatimi i fantazmës së bardhë nuk ndalet së azhurnuari, dhe është një nga ata që ka një zhvillim të rëndësishëm pas tij, ekipi i tij i programuesve nuk ndalet së shtuari funksione të reja pothuajse në baza mujore, dhe ne do t'ju tregojmë rreth e fundit. Snapchat shton mbështetjen e Bitmoji për emoji të personalizuar, një tipar i ri që pëlqen secilin prej atyre që shtohen në Snapchat, do të shkaktojë një sensacion në mes të përdoruesve.

Aplikimi është azhurnuar këtë pasdite për të arritur në versionin 9.35.0.0. Siç thotë në shënimet e aplikacionit, së pari duhet të shkarkojmë Bitmoji për të personalizuar Emojis-et tona. Ja se si na tregon ekipi i Snapchat:

Po prezantojmë Bitmoji në Snapchat!

Bitmoji është emoji juaj personal. Shkarkoni aplikacionin Bitmoji, krijoni bitmoji-n tuaj dhe më pas shkoni te cilësimet e Snapchat për të lidhur llogaritë tuaja.

Ju mund të dërgoni bitmoji me Chat ose t'i vendosni në Snaps tuaj! Nëse një mik ka edhe bitmoji-n e tij të lidhur, do të shihni ngjitëse speciale (të quajtura Friendmoji) kur u dërgoni biseda ose u përgjigjeni Snap-eve të tyre. Shijoje!

* Prekni dhe mbani emrin e një Snapchatter për të dërguar emrin e përdoruesit tek një mik tjetër përmes Chat.
* Provoni lenten e re të Paint Face - thjesht vizatoni në fytyrën tuaj!

Si gjithmonë, aplikacioni është plotësisht falas, për ata që nuk e dinë, është një aplikacion që na lejon të ndajmë momente, foto dhe video, përkohësisht me kontaktet dhe ndjekësit tanë. Ajo ka shkaktuar një sensacion në të gjithë botën për një kohë të gjatë dhe është vazhdimisht në rritje. Peshon 94.1 MB dhe është i disponueshëm në gjuhë të panumërta dhe universalisht për çdo pajisje mbi iOS 8.0.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.