Sonos dhe Disney bashkohen për të promovuar sezonin XNUMX Mandalorian

Ishte një nga pikat kryesore të nisjes së Disney +, shërbimi video streaming i kompanisë së njohur të prodhimit: Mandaloriani. A, të themi, perëndimor që është pjesë e ekosistemit të Luftërave të Yjeve. Krijuar nga Jon Favreau, ne po shikojmë një nga produktet më të mira audiovizive të kohëve të fundit, është pëlqyer nga adhuruesit e sagës galaktike dhe jo aq shumë nga fansat, dhe më e mira nga të gjitha është që 30 tetorin e ardhshëm do të jemi në gjendje të shijoni sezonin e dytë. Ka shumë hype me Mandalorian, dhe duhet të përfitosh prej tij ... Tani Sonos ka dashur të bashkohet me Disney + për të promovuar sezonin e dytë të stilit The Mandarlorian. Pas kërcimit ne do t'ju tregojmë për fushatën ...

Sonos dhe Disney duan të festojnë me fillimin e këtij sezoni të dytë rëndësinë e tingullit në përvojën e Star Wars në The Mandalorian. Përveç filozofisë, marrëveshja midis të dy kompanive do të na lejojë ta arrijmë 6 muaj Disney + falas për të gjithë abonentët e rinj që blejnë një Sonos Arc, Sonos Beam, dhe ndonjë nga folësit e tjerë të kompanisë. Sigurisht, promovimi do të jetë aktiv vetëm nga 1 deri më 30 tetor për klientët në Shtetet e Bashkuara, Mbretërinë e Bashkuar, Kanada, Hollandë dhe Suedi.

Gjëja më interesante, për mua, është ajo kompozitor i kolonës zanore të The Mandalorian, Ludwig Goransson, gjithashtu do të jetë pjesë e kësaj feste duke krijuar një stacion përkujtimor brenda Sonos Radio. Adhuruesit e Ludwig Göransson gjithashtu do të jenë në gjendje të dëgjojnë punën e tij Black Panther dhe kryeveprën e tij të fundit, kolonën zanore Tenet. Një partneritet i mirë që, megjithëse është i kufizuar në një numër vendesh specifike, na lejon të shohim se si partneritetet interesante ndonjëherë mund të gjenden. Dhe ju, do të shihni sezonin e ri të The Mandalorian? A ju pëlqeu sezoni i parë?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.