Sonos lëshon nën-vuferin e tij të bardhë pa tel

Marka Sonos na ofron altoparlantë me valë me seritë e saj Play, në ngjyra bardh e zi. Sidoqoftë, deri më tani, ata që dëshironin të vendosnin skenën e tyre të zërit me bas të shpuar mund të shtonin vetëm një nën-vufer të zi në kompletin e altoparlantëve të tyre. Deri më sot, Sonos ka vënë në dispozicion për të rezervuar njësi të reja bosh nën-vufer. Dërgesat do të fillojnë të bëhen nga 25 tetor. Pra, nëse keni një komplet altoparlantësh të bardhë, tani mund të shtoni një nën-vufer wireless gjithashtu në të bardhë.

Për të rezervuar produktin, thjesht duhet të shkoni në faqen e internetit të Sonos dhe të klikoni në opsionin e bardhë nën modelin e altoparlantit pa tel të nën-vuferit. Çmimi i tij, si me modelin e zi është 699 dollarë. Me këtë çmim të lartë, blerësi merr një nën-vufer me një dizajn modern dhe të pastër, me dy amplifikatorë të integruar të Klasës D. 25 Hz. Plus, falë natyrës së tij pa tela, ky nën-vufer mund të vendoset kudo në dhomë, pa pasur nevojë të shqetësoheni nëse ato kabllo të mjerë do të jenë të dukshëm.

Pak nga pak, teknologjia wireless bëhet pjesë e gjithnjë e më shumë pajisjeve që na rrethojnë çdo ditë dhe që janë të integruara në teknologjinë e brendshme. Deri më tani, problemi nuk ishte se këto lloje të produkteve nuk ekzistonin, por çmimi i lartë me të cilin u gjetën dhe, për këtë arsye, oferta e vogël që ishte në dispozicion në dyqanet që i ishin dedikuar asaj. Sonos, me altoparlantin e tij të bardhë nën-vufer, ofron një produkt garancish, me një dizajn të nivelit të parë dhe me mundësinë e integrimit të tij në një sistem të plotë altoparlantësh, që pa kabllo në mes, na lejon të shijojmë një përvojë unike të zërit në dhomë divan në shtëpinë tonë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Jaime dijo

    Dhe kur do të jetë bosh playbar?