Sonos fillon shërbimin radio për të gjithë altoparlantët e tij dhe e feston atë me zbritje prej 50 €

Këto ditë me siguri po dëgjoni më shumë muzikë në shtëpi, dhe jo vetëm muzikë: podkastë, radio, libra audio ... Audio pa fund që e bëjnë mbylljen më të këndshme dhe që janë shumë komode pasi na lejojnë të vazhdojmë të bëjmë detyra të tjera. Dhe sot ne duam t'ju tregojmë lajme në lidhje me Sonos, një nga folësit më të mirë të lidhur për të dëgjuar të gjitha ato audioja për të cilat po flasim. Tani, Sonos bën hapin në tregun e muzikës streaming duke nisur shërbimin e tij të radios, ata e kanë quajtur atë Sonos Radio Dhe për ta festuar ata po na ofrojnë gjithashtu ulje prej 50% në shumicën e folësve të tyre. Pas kërcimit, ne ju tregojmë më shumë për këtë Radio të re Sonos.

Sonos Radio është një shërbim muzikor, falas dhe në formën e një radio, pak në stilin e Pandorës edhe pse nuk është i përshtatshëm. Sonos donte të niste pafund stacione nga stilet muzikore të drejtuara nga artistë të shtatit të Thom Yorke, këngëtar i Radiohead. Disa stacione të disponueshme në Shtetet e Bashkuara, Kanada, Mbretëria e Bashkuar, Irlanda dhe Australia, megjithëse po, ata tashmë paralajmërojnë se pak nga pak do të arrijnë në vendet e tjera. Një kufizim për shkak, edhe një herë, të problemeve me licencat e muzikës që duhet të negociohen në secilin vend.

Në vende të tjera, të tilla si Spanja, Ne gjithashtu do të kemi një numër të pafund stacionesh radio në dispozicion falë përfshirjes së shërbimit TuneIn brenda këtij Radio SonosKështu që ju mund të dëgjoni radiostacionet tuaja të preferuara përmes këtij shërbimi të ri Sonos. Nga rruga, e gjithë kjo pa reklama dhe falas për këdo që zotëron një altoparlant Sonos. Dhe siç ishim duke thënë, për të festuar këtë nisje të Sonos Radio, lDjemtë në Sonos kanë dashur të ulin shumicën e altoparlantëve të tyre me 50 €. Një iniciativë e shkëlqyeshme për të na ndihmuar të hedhim hapat drejt këtyre folësve të pabesueshëm dhe të kalojmë karantinën më argëtuese.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.