Spigen lançon rastet e para për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus

spigen-iphone-7-plus

Spigen është një nga prodhuesit më prestigjioz të kasave të iPhone ndër vite. Cilësia dhe qëndrueshmëria e mbulesave të saj e konfirmojnë këtë.. Për më tepër, çmimi i kopertinave të tyre është mjaft i volitshëm për sa kohë që nuk i krahasojmë me kopertinat kineze që mund t’i gjejmë për disa euro në eBay. Sipas thashethemeve të fundit, Apple është planifikuar të prezantojë modelet e reja iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus në fillim të shtatorit së bashku me mbase gjeneratën e dytë të Apple Watch dhe rinovimin e shumëpritur të MacBook Pro. Që nga sot ne kemi publikuar një numër i madh i thashethemeve, por deri në prezantimin zyrtar nuk do të dimë nëse janë të vërteta apo jo, veçanërisht ato që lidhen me modelimin e tij.

spigen-iphone-7

Por, përkundër faktit se të gjitha këto thashetheme nuk janë konfirmuar dhe as nuk do të jenë deri në datën e prezantimit, Spigen sapo ka lansuar një gamë të re të kopertinave për iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus, Rastet që tashmë mund të blihen direkt nga faqja e tyre e internetit dhe që do të dërgohen pasi Apple të paraqesë modelet e reja.

Në katalogun e kopertinave për iPhone 7 mund të gjejmë 18 modele të ndryshmeduke filluar nga 14,99 $ në 39,99 $ me një gamë të gjerë ngjyrash dhe stilesh për të zgjedhur. Ndërsa nëse flasim për iPhone 7 Plus, numri i modeleve të disponueshme zvogëlohet në 15, me çmime shumë të ngjashme me ato të vëllait të saj më të vogël.

Për fat të keq nuk ka asnjë informacion shtesë që mund ta zbulojmë përmes imazheve, pasi që të gjitha pajisjet, natyrisht, janë të ekspozuara me mbulesën përkatëse. Ajo që mund të shohim me sy është kamera e dyfishtë që në teori do të mbajë iPhone 7 Plus i ardhshëm. Lidhur me lidhjen Smart Connector, nuk duket se sipas Spigen do të jetë një realitet pasi nuk mund të arrihet përmes mbulesave përmes një hapjeje apo të ngjashme.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.