Nomad Base Station Mini azhurnohet dhe shton mbështetje për MagSafe

Stacioni i Bazës Nomad Mini

Prodhuesi i aksesorëve Nomad, është karakterizuar vitet e fundit duke lansuar një numër të madh aksesorësh (kuti iPhone, AirTags dhe AirPods, baza karikimi pa tel ...) duke u bërë një nga të preferuarat e shumë përdoruesve. Këtë javë, Nomad ka lëshuar një azhurnim në Base Station Mini, një bazë karikimi pa tel me përfundime lëkure dhe alumini që shton mbështetje për teknologjinë MagSafe Apple në dispozicion nga iPhone 12 e tutje.

Baza e karikimit Base Station Mini na ofron të njëjtat karakteristika të versionit origjinal, me një sipërfaqe lëkure të mbushur që parandalon gërvishtjet në një shasi alumini dhe një konstruksion të fortë dhe një lidhës USB-C. Cfare ka me shume, gjithashtu në përputhje me iPhone që nuk përfshijnë teknologjinë MagSafe.

Stacioni i Bazës Nomad Mini

Kjo bazë karikimi bëhet baza e parë e karikimit të këtij karikuesi që ofron mbështetje me teknologjinë MagSafe të Apple, e cila na lejon të përshtatim në mënyrë perfekte iPhone -in tonë në pikën e saktë të karikimit që na siguron dhe që kur të kemi nevojë për të, nuk hasim në një të pakëndshme befasi.

Mini Specifikimet e Stacionit Bazë

 • Sipërfaqe lëkure e mbushur magnetike
 • Deri në 15W fuqi pa tel (7,5W për iPhone)
 • Karikoni vetëm një pajisje në të njëjtën kohë.
 • Shtrirja magnetike funksionon me linjën iPhone 12, por karikuesi punon me të gjitha pajisjet e pajtueshme me Qi
 • Sensori i dritës së ambientit zbeh LED gjatë natës
 • Hyrja e energjisë USB-C
 • Kabllo USB-C në USB-C e përfshirë, por jo përshtatësin e energjisë.

Mini bankën e karikimit të Nomad, tani është në dispozicion në faqen e internetit të Nomad ka një çmimi prej 69,95 dollarë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.