Bent Stiller do të ketë seritë e veta në Apple TV +

Apple TV +

Lajmet që lidhen me shërbimin video streaming të Apple, Apple TV +, janë praktikisht javore. Çdo javë kemi disa lajme në lidhje me planet e tanishme dhe të ardhshme të përmbajtjes që do të jetë në dispozicion në Apple TV +. Lajmet e fundit gjenden, përsëri, në Reporter i Hollivudit.

Sipas The Hollywood Reporter, Bent Stiller, Noah Hawley, Andy Samberg dhe Andy Siara do të jenë përgjegjës për një komedi shkencore-shkencore për të cilën Apple ka blerë të drejtat. Apple rrëmbeu të drejtat këtë fundjavë të kaluar dhe bazohet në një ide nga krijues i Bojack Horseman, dhe për momentin nuk ka një titull përfundimtar.

Prodhuesit e këtij seriali do të jenë Stiller dhe Bob-Waksberg, me protagonist Andy Samberg. Përgjegjës i skenarit është Andy Siara i cili do të bëjë edhe detyra ekzekutive të produksionit. Shumë nga ata që janë përgjegjës për këtë prodhim janë gjithashtu në film me burime palme, një film në dispozicion në Hulu dhe i cili u shfaq vitin e kaluar.

Projektet e ardhshme Apple TV +

L Lajmet e fundit në lidhje me përmbajtjen që është planifikuar të shfaqet në Apple TV + është gjetur në serinë dokumentare për shëndetin mendor të krijuar nga Princi Harris në bashkëpunim me Oprah Winfrey, seriali WeCrashed me protagonist Jared Leto, premierën e sezonit të dytë të Dickinson, rinovimi i serialit Servant për një sezon të tretë, pjesëmarrja e Julia Roberts në një seri, premiera më 12 mars e filmit Cherry me protagonist Tom Holland dhe drejtuar nga Vëllezërit Russo ...

Një nga seritë më të pritur që kur Apple publikoi imazhet e para është themel, seri bazuar në romanet e Isaac Asimov. Fatkeqësisht, për momentin nuk e dimë kur është planifikuar premiera e tij, premierë që ndoshta do të vonohet për shkak të koronavirusit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.