Stoku i AirTags është normalizuar

Pas disa muajsh në të cilin stoku i këtyre AirTags ishte me të vërtetë i pakët në krahasim me pjesën tjetër të produkteve të Apple - logjikisht përveç AirPods Max- kompania Cupertino duket se arriti të stabilizojë stokun e këtyre lokatorëve. 

Tani për tani nëse keni ndërmend të blini disa AirTags, mund ta bëni në heshtje në secilën prej tyre dyqanet zyrtare të Apple dhe madje edhe në disa nga shitësit që kompania ka përhapur në të gjithë territorin. Në çdo rast, nëse preferoni t'i dërgoni në shtëpinë tuaj, mos u shqetësoni, ju mund të bëni blerjen e këtyre AirTags dhe merrni ato në disa ditë plotësisht falas. 

Një produkt që përdoruesve u pëlqen shumë

AirTags

Dhe kjo është një ndihmë e madhe pa dyshim ... Shumica e përdoruesve që kanë një nga këto pajisje gjetëse ose po planifikojnë të blejnë një të tillë, janë entuziastë për to. Dhe është se pavarësisht thashethemeve dhe zhgënjimeve që morëm muaj para fillimit të tij, sapo u lansuan, ata kanë pasur një sukses vërtet spektakolar.

Deri tani të gjithë ata që dëshirojnë të blejnë një nga këto pajisje mund ta bëjnë këtë nga vetë faqja e internetit e Apple, pa pasur nevojë të presin javë të tëra për t'i marrë ato në shtëpi, përveç kësaj, në rast se dëshironi ta personalizoni me një shkurtim, emoticon, etj. transporti do të jetë saktësisht i njëjtë me dy ditë pune siç mund ta shihni në pamjen e sipërme të ekranit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.