Super Stickman Golf 3 do të ketë gjithashtu versionin e tij për Apple Arcade

Golf Super Stickman 3+

Në javët e fundit, duket se zhvilluesit u kanë mbaruar idetë kur bëhet fjalë për krijimin e titujve të rinj dhe ekskluzivë për platformën e lojrave të abonimit të Apple dhe do të vijnë vetëm versione pa blerje brenda aplikacioneve të titujve tashmë të disponueshëm për një kohë të gjatë në App Store.

Titulli i fundit që Apple ka shpallur si një risi në Apple Arcade është Golf Super Stickman 3+. + Që Apple po u shton titujve më të fundit të disponueshëm në Apple Arcade është sinonim i një titulli tashmë të disponueshëm në App Store, por duke shijuar përparësitë e kësaj platforme: asnjë reklamë ose blerje brenda aplikacionit.

Golf Super Stickman 3+

Me këtë rast, nuk ishte llogaria Apple Arcade Twitter që shpalli këtë titull, por llogaria, gjithashtu në Twitter, nga zhvilluesi Noodlecake. Për momentin, ne nuk e dimë kur është planifikuar fillimi i tij, por nëse marrim parasysh se shumica e nisjeve ato ndodhin të premteve, ka të ngjarë që 9 korrikun e ardhshëm, Super Stickman Golf 3+ të zbresë në Apple Arcade.

Super Stickman Golf 3 është një lojë golfi 2D e mbushur me kurse emocionuese, energji që të tërheqin mendjen, karta të mbledhshme, mënyra të shpejta të lojës dhe argëtim të pafund multiplayer.

Zotëroni kurse kursesh dhe rregulloni rezultatet me miqtë tuaj në ndeshje kokë më kokë ose gara në kohë reale me deri në 8 lojtarë për të fituar kupën.

Çfarë na ofron Super Stickman Golf 3 në Apple Arcade:

 • Asnjë reklamë ose blerje brenda aplikacionit
 • Azhurnimi premium u zhbllokua
 • 35 karaktere unike
 • Më shumë se 65 kapakë me efekte të ndryshme
 • Një sistem dollari i ekuilibruar
 • Lojëra të pakufizuara të bazuara në kthesë
 • Modalitetet multiplayer të bazuara në kthesë dhe në kohë reale
 • Efekti rrotullues
 • 40 shtigje me stil për të treguar rrobat tuaja më të mira

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.