Apple surprizon në galamy Grammy me dy karaoke të animuara nga Animojis

Me siguri shumë nga ju po shijojnë bukurinë Animojis në iPhone X tuaj, emoji të animuar që mund t’i gjallëroni falë mundësive të ofruara nga sensorët e rinj të iPhone X. Animojis për të cilët Apple është shumë i interesuar pasi siç kemi parë kohët e fundit, në versionin më të fundit beta të iOS 11.3 do të kemi Animojis të rinj.

Apple e ka bërë përsëri, dhe nëse disa ditë më parë lançimi i spoteve të reja Apple HomePod ishte lajm, tani Animojis kanë bërë paraqitjen e tyre gjatë ceremonisë së ndarjes së çmimeve Grammy, çmimet më të rëndësishme muzikore në botë. Ata i kanë titulluar Miqtë dhe Alien, dhe pas kërcimit do të jeni në gjendje t'i shihni këto qesharake video me të cilat djemtë nga Cupertino donin të ishin të pranishëm në ceremoninë e fundit të Grammy Awards ...

I pari prej tyre (ai që mund të shihni në këto rreshta) është titulluar Miqtë, një video në të cilën ne shohim animoji të lezetshëm si qen, njëbrirësh, kakao, të gjithë ata që interpretojnë këngën Llokoçis Fry nga treshja e repit, Migos. Një video që, siç mund ta shihni, është bërë në stilin më të pastër të djemve të Cupertino, dhe e vërteta është se integrimi i Animoji me këngën e reperëve është sublime. Dhe pikërisht treshja Migos u nominua për një Grammy për albumin më të mirë rap, pas së cilës u publikua kjo spot nga Apple.

Tjetra e videove, I huajna sjell këngën Redbone nga Childish Gambino, vend se Ajo u lansua pikërisht pas numrit muzikor që ata interpretuan në skenën e Gala Grammy. Një video që nga këndvështrimi im është disi superiore për shkak të numrit të madh të Animojis që shfaqen në skenë. Mirë për Apple, e vërteta është se askush nuk mund të thotë se djemtë nga Cupertino nuk e shfrytëzojnë çdo mundësi për të bërë një marketing të mirë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.