Beats Studio Buds të reja tani janë zyrtare

Apple lançoi direkt në faqen e saj të internetit pa ndonjë prezantim kufjet e reja të markës së saj Beats, Studio Buds. Këto kufje mund të jenë një konkurrencë e denjë për AirPods Pro aktuale dhe është se ato shtojnë shumë teknologji, anulim aktiv të zhurmës, teknologji True Wireless, pajtueshmëri me Apple dhe Android, autonomi deri në 8 orë të riprodhimit të audios - logjikisht në varësi të vëllimi në ato që i keni- dhe shumë lajme të tjera që ne tashmë i dinim nga sasia e rrjedhjeve dhe thashethemet që kishim parë më parë.

Sigurisht që Apple nuk ka nevojë të bëjë prezantime të produkteve të tyre ndonjëherë pasi të gjitha mediat flasin për to dhe Ata tashmë po i krahasojnë ato me AirPods Pro aktual, AirPods dhe kufje të tjera nga markat e tjera.

Në këtë rast, përfitimet e ofruara nga këto kufje të reja plotësisht wireless janë të shkëlqyera dhe çmimi i tyre është mjaft i rregulluar për ato që na ofrojnë. Çmimi i këtyre kufjeve është 149,95 € Kështu që mund të themi se është një çmim shumë interesant për ata që nuk duan të shpenzojnë atë që ia vlen AirPods Pro aktual, padyshim që ata nuk kanë të njëjtat përfitime por sigurisht më shumë sesa dikush mund të jetë i dobishëm.

Beats Studio Buds të rinj nuk mund të rezervohen në këtë kohë por sigurisht që nuk do të duhet shumë për të hapur rezervimet. Në faqen e internetit të Apple ata tregojnë qartë se ato do të jenë në dispozicion gjatë verës edhe pse nuk ka një datë të saktë për të. Këto kufje Beats janë në dispozicion në tre ngjyra: e kuqe, e bardhë dhe e zezë.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

 1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Levid dijo

  Pse konkurrojnë ata vetë, nuk është më mirë të ofrojmë gjithçka në airpods dhe të eleminojmë rrahjet si një kompani ???

  1.    juanmialmeria dijo

   Pikërisht për atë arsye ... Të kesh disa produkte në treg do të ketë shitje të njërit dhe produktit tjetër ... Gjithçka qëndron në shtëpi.