Beats Studio Buds të rinj tani janë në dispozicion për blerje në Spanjë

Pak më shumë se një muaj më parë, Apple prezantoi Beats Sutdio Buds, kufje që dolën në treg menjëherë pas, megjithëse vetëm në Shtetet e Bashkuara dhe Kanada. Përdoruesve evropianë u është dashur të presin disa javë që të mund të marrin në dorë këto kufje të reja Apple me anulim aktiv të zhurmës dhe të disponueshme me ngjyra të ndryshme.

Që dje Beats Studio Buds janë tashmë të disponueshme në disa vende evropiane si Spanja, Italia, Franca, Gjermania dhe Mbretëria e Bashkuar si dhe shitës të autorizuar, megjithëse për momentin ato nuk janë në dispozicion në K-Tuin, Amazon ...

Beats Studio Buds kanë një dizajn të rrumbullakosur kompakt pa kërcellin klasik që bëjnë AirPods. Ashtu si AirPods Pro, Studio Buds veçimi i anulimit aktiv të zhurmës përveç mënyrës së transparencës, një mënyrë që ne mund ta aktivizojmë shpejt duke klikuar në logon e Beats.

Gjithashtu, këto kufje të reja, mbështesin çiftimin me një prekje për pajisjet Apple si dhe janë në përputhje me pajisjet Android. Ndryshe nga diapazoni AirPods, të mos përfshijë chip H1 dhe W1, Kështu që i mungon funksioni i ndërrimit automatik të pajisjes midis pajisjeve të ndryshme ndër funksionet e tjera.

Kapaciteti i baterisë arrin 8 orë rishikim me një autonomi totale prej 24 orësh falë kutisë së karikimit pa përdorur sistemin e anulimit të zhurmës. Nëse e aktivizojmë, autonomia e Beats Studio Buds reduktohet në 5 orë / 15 orë me kutinë e karikimit.

Beats Studio Buds janë në përputhje me funksionin Hey Siri, rezistent ndaj djersës dhe ujit me certifikimin IPX4, i pajtueshëm me funksionin Kërko dhe kutia e karikimit ka një lidhje USB-C, por nuk mbështet karikimin pa tel.

Gjëja më e mirë për Beats Studio Buds është çmimi i tyre: 149,95 euro. Availableshtë në dispozicion në ngjyra të bardha, të zeza dhe të kuqe në kohën e shkrimit, ato janë në dispozicion për t'u marrë ditën tjetër.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.