Të gjithë ju dhe reings: Përtej janë dy titujt e rinj që vijnë në Apple Arcade

Lojra

Gjatë muajit tetor, Apple shtoi 3 tituj të rinj në Apple Arcade: Splash Quest!, Mbijetesa, Y Në jug të Rrethit. Në 7 ditët që kemi qenë në nëntor, djemtë nga Cupertino sapo kanë shtuar 2 tituj të rinj dhe ka shumë të ngjarë që ky numër të rritet në dy muajt e ardhshëm, Ndërsa i afrohemi Krishtlindjes

Po flasim Të gjithë ju y Mbretëron: Përtej që shtojnë deri në më shumë se 100 tituj të disponueshëm në Apple Arcade, një shërbim lojërash pajtimi që që nga lançimi i Apple One, ndoshta të bëhet një shërbim më i përdorur që deri më tani.

Të gjithë ju

Të gjithë ju

Ky titull na vendos në rolin e një pule të ngathët që kalon nëpër të gjitha llojet e vendeve duke kërkuar zogjtë e saj, ndërsa eksploron personazhe argëtues, duke zbuluar surpriza emocionuese dhe shumë rreziqe për të gjetur zogjtë e saj.

Të gjithë ju ajo është një e bukur aventurë mister, i arritshëm dhe i njohur me lojën unike. Kjo na lejon të ndërpresim kohën në secilën pjesë të nivelit për të zbuluar rrugën e duhur për personazhin kryesor.

Regins: Përtej

Mbretëron: përtej

Si pjesë e një band indie rock integalactic, ne duhet të planifikojmë ngritjen tonë në yje, duke udhëtuar nga planeti në planet dhe nga koncerti në koncert në kërkim të suksesit.

Ne do të luajmë klube nëpër galaktikë si ne ne rekrutuam anëtarë të bandave të huaja për bandën tonë. Në Reginds: Përtej ne duhet të menaxhojmë burimet e anijes tonë dhe ta mbajmë ekuipazhin nën kontroll gjatë gjithë turneut, pasi një vendim i gabuar mund të shkatërrojë karrierën tonë.

Apple Arcade ka një çmim prej 4,99 euro në muaj. Nëse zgjedhim ndonjë nga planet e ndryshme që Apple One na ofron, ne mund të shijojmë këtë dhe shërbime të tjera për një sasi më të vogël çdo muaj.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.