Tani mund të blini iPhone SE në faqen e internetit të Apple

Disa minuta më parë u hap afati i fundit për rezervimin e modelit të ri të Apple të iPhone, SE. Në këtë rast, dërgesat e pritshme për shumicën e modeleve janë midis 24 dhe 27 të këtij muaji. Almostshtë pothuajse e sigurt që këto shifra do të rriten gjatë orëve të ardhshme për shkak të rritjes së kërkesës, por siç themi kështu së pari e kemi në dispozicion me të kuqe për 489 euro të vendosura në shtëpi për javën e ardhshme.

Pamja e ekranit më poshtë me datën e pritshme të dorëzimit është e qartë dhe në këtë Apple zakonisht nuk dështon. Pra, nëse po mendoni të bëni blerjen e këtij modeli të ri të iPhone, mos prisni më shumë dhe bëjeni tani për të shmangur nevojën për të pritur më shumë se normalja. nëse kërkesa rritet shumë më tepër të aksioneve që kanë.

iPhone SE

Dhe kjo është një çështje tjetër pasi që në parim ata nuk duhet të kenë probleme të aksioneve sepse dizajni është i njëjtë me iPhone 8, ai ndryshon brendësinë dhe pjesën e përparme në të gjitha modelet që janë tani me ngjyre te zeze (siç kërkohet gjithmonë) kështu që ata nuk duhet të kenë shumë çështje të aksioneve. Porositë janë hapur në të gjithë botën dhe si gjithmonë këtu nuk ka pritje, i pari që arrin dhe blen është ai që arrin i pari. Ne presim reagimet tuaja për blerjen nëse përfundoni duke e blerë atë dhe mbi të gjitha shpresojmë që pritja të jetë sa më e shkurtër që të jetë në gjendje të shijoni këtë iPhone "të ri".


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.