Tani mund të kapim Ditto në Pokémon Go

pokemon-shko-ditto

Bie me pak se nje muaj kështu që ne mund të shohim përpjekjet e reja të Nintendo në universin iOS, ardhja e super mario drejtuar, Versioni i lojës klasike Nintendo i përshtatur për pajisjet mobile. Një Super Mario Run që do të bazohet në të njëjtët skenarë me të cilët kalojmë kaq shumë orë para konzollave tona mitike, por me dinamikën e të qenit në gjendje të luajmë me një dorë pasi thjesht do të duhet të shtypim në ekran për të kontrolluar personazhi i famshëm.

Por siç ju kemi thënë tashmë, Super Mario Run nuk është sulmi i parë i Nintendo në botën e pajisjeve mobile, Nintendo ka qenë ndoshta kompania e vitit 2016 dhe nuk mund ta harrojmë fenomenin Pokémon Go. Një lojë që ka përmbytur të gjitha qytetet tona, dhe se nëse do të dukej se kishte humbur avullin, ne ju themi se është akoma më e gjallë se kurrë. Dhe Pokémon Go vazhdon me lajmet ... më në fund mund të kapim mit mit Pokémon Ditto...


Thjesht duhet të shkarkoni azhurnimin më të fundit të Pokémon Go dhe të keni pak fat, siç mund ta shihni në cicërimin e mëparshëm të një komuniteti të lojtarëve të Pokémon Go, kur kapni ndonjë Pidgey, Rattata, Zubat ose Ekans mund të shohim se si ato shndërrohen në një Ditto miqësore.

Kështu që tani e dini, vraponi për të azhurnuar Pokémon Go tuaj për të marrë këtë Pokemon të bukur mitik. azhurnimi është falas dhe mund të keni zili të gjithë miqtë tuaj kur sheh një Pokemon të këtyre karakteristikave. Mos harroni se në versionet e tastierës së Pokémon, Ditto kishte aftësinë të shndërrohej në Pokemon të tjerë, dhe kjo është arsyeja pse në Pokémon Go do të duhet ta kapim atë me pamjen e shndërrimeve të tij.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

*

*

  1. Përgjegjës për të dhënat: AB Internet Networks 2008 SL
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Chema dijo

    Epo, pa marrë parasysh sa kërkoj, nuk mund ta gjej. Sigurisht që nuk keni pse të bëni asgjë tjetër ???